AlışverişManşet

Kylie Jenner, Dolce&Gabbana’nın Yıldızı Oldu!

Dolce&Gabbana, Kylie Jenner ve Michele Morrone ikilisinin başrolde olduğu, fotoğrafçılığını ise modern moda dönemine ait en ikonik görsel çalışmaların arkasında gördüğümüz Mert Alaş ile Marcus Piggott’un eseri olan güneş gözlüğü koleksiyon kampanyası ile yeni sezona iddialı bir giriş yapıyor.

Dünyaca ünlü moda markası, kadın güneş gözlüğü koleksiyonunu başarılı bir girişimci ve dünya çapında en çok takip edilen popüler figürlerden biri olan Kylie Jenner aracılığıyla tanıtırken, erkek koleksiyonunu ise İtalyan aktör Michele Morrone aracılığıyla moda severlerle buluşturuyor. Çekicilik, karakter ve göz çarpıcı bir stil, Mert ile Marcus’un Hollywood setinde çekilen imza niteliğindeki karelerine hayat veriyor. Jenner ve Morrone çekimler için Los Angeles’ta, gece vakti dışarıda, Kaliforniya tarzı bir villanın havuzunda fotoğraflanıyor.

Koleksiyonda yer alan modeller adeta gözlüğü takanın kişiliğini güçlendirirken, aynı zamanda moda severler için stil sahibi mükemmel bir aksesuara dönüşüyor. Dolce & Gabbana İlkbahar/Yaz 2023 güneş gözlüğü koleksiyonunu keşfetmeye hazır olun! 

Hem Erkekler Hem Kadınlar için DG Elactic

DG6187

dolce & gabbana

Geniş ve dikdörtgen bir tasarıma sahip DG Elastic güneş gözlüğü, geniş saplarıyla ve Dolce&Gabbana’nın elastik logo şeritlerini anımsatan baskısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Modelin siyah renk seçeneğine ek olarak beyaz, sarı, açık mavi ve pembe alternatifleri de bulunuyor. DG6187 kodlu modelin aynalı lens alternatifi ise özel olarak sarı, açık mavi ve pembe renk seçeneklerinde yer alıyor.

DG6184

guzelligin pesinde web boyut 1

2000’li yılların cesur tasarımından ilham alınan bu kalın çerçeveli kare güneş model, kişiliğiyle damga vuruyor. Modelin saplarında Dolce & Gabbana’nın elastik logo şeritlerini anımsatan bir baskı yer alıyor. Koleksiyonun dikkat çeken tasarımının siyah ve beyaz renk seçeneklerine ek olarak aynalı lenslere sahip açık mavi ve yeşil alternatifleri de bulunuyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu