AlışverişCilt BakımıGüzellikManşet

La Mer: Moisturizing Soft Cream

La Mer’in Yeni Moisturizing Soft Cream’i ile Tanışın: La Mer’in en gelişmiş formülü ile dolgun, sıkı bir görünüm için gençlik dokunuşları sağlar. 

La Mer’in geliştirilmiş formülüne sahip Yeni Moisturizing Soft Cream; cilde gençlik dolu bir yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olurken, güçlü dağıtım sistemiyle içten dışa oluşan yaşlanma belirtilerine karşı korur.

la mer

Soft Cream’in gelişmiş güçlü etkisi ve pürüzsüz dokusu, Çok Boyutlu Nem Küreleri sayesinde cilt için en iyi performansı sağlar. 

Etkiyi hızlandırmak ve performansı artırmak için yeni formüle sahip her bir kavanoz içerdiği milyarlarca Çok Boyutlu Nem Küreleri sayesinde, cildin tüm yüzeyine etki etmek için yapboz parçaları gibi cildi katman katman doldurarak çalışıyor.

Hassasiyetle cilde yerleşen küreler, cildinize ilk dokunduğu anda patlayarak Mucize İksir’i cildin en çok ihtiyaç duyduğu bölgelere taşıyor. Sonucunda, uzun etkili ve iyileştirici bir nem sağlayarak ciltteki ince ve kuru çizgilerin görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. 

Max Huber Araştırma Laboratuvarları’nın gözle görülen gençlik belirtilerini yeniden canlandıran ikonik Mucize İksir üzerine yapılan sürekli araştırmalarda, Mucize İksir’in nemli ve gençlik açısından zenginleştirilmiş cilt için bir katalizör olduğunu ortaya çıktı.

la mer

Cilt lipidomları, sağlıklı görünen bir cilt için gereklidir ancak yaşlandıkça lipidler azalır. Mucize İksir, cildin içindeki temel lipitlerin doğal üretimini aktive eder ve genç lipidomun zenginleşmesine destek olur.

Çığır açan bu yeni formül; fermantasyon ve gelişmekte olan lipidomik alanda uzmanlaşmış La Mer’in araştırma ve inovasyon kaynağı; Max Huber Araştırma Laboratuvarlarından doğdu. En son yapılan araştırmalar, Mucize İksir’in dolgun ve genç görünen bir cilt için önemli olan lipidomu zenginleştirdiği ve cildin lipit üretimini aktive etmesine yardımcı olduğunu kanıtladı.

İlk kez 2012’de tanıtılan Moisturizing Soft Cream, nemlendirici dünyasına yeni bir dokunuş getirdi. Yeni Moisturizing Soft Cream’in orijinal, zengin ve hafif dokusu ile cilt, eskisinden daha hızlı bir şekilde genç görünümüne ulaşır. İlk dokunuştan itibaren Mucize İksir, cildin lipit üretimini içeriden harekete geçirerek dışarıdan da görülebilen sağlıklı, dolgun ve daha genç bir görünüm sağlar.

Bu hafif fakat güçlü ve yatıştırıcı özelliğe sahip nemlendirici; Moisturizing Soft Cream’in güçlü fermente içeriği ile cilde enerji vererek en uygun yenilenme sürecini yaratır.

la mer

Nemi içeride ve çevresel tahriş edicileri de dışarıda tutmaya yardımcı olarak cilt doğal parlaklığına ulaşır. Elastik sıkılığı ile dönüşüme uğrayan cilt, daha hacimli hale gelirken, tahrişe ve gözle görünen yaşlanma belirtilerine karşı direnç kazanır.

La Mer’in Denizden Gelen İyileştirici Mirası

Mucize İksir, La Mer’in kalbinde yer alır. Benzersiz bir hassasiyet ve özenle hazırlanmış, imzamız olan gençleştirici ve yenileyici formülümüz, cildin yenilenmesi ve iyileşmesi için gerekli olan enerji kaynağını sağlar.

La Mer bilim adamları, bugün bile cilde nasıl fayda sağladığı konusunda yeni keşifler yapmaya devam ediyor. Mucize İksir cilt için hayal edebileceğimizden çok daha fazlasını yapıyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu