AlışverişManşet

Lacoste: “Summer Pack”

Sportif stilin zamansız parçalarını Fransız zarafetiyle yorumlayan Lacoste, İlkbahar/Yaz 2023 sezonu için Summer Pack koleksiyonu ile hem şehirde hem sahilde vazgeçilmez olacak.

Tasarıma getirdiği yenilikçi bakış açısıyla devrim yaratan marka, İlkbahar / Yaz 2023 sezonunda sunduğu Summer Pack koleksiyonu ile şehirde yaza modern bir yön veriyor. Kurulduğu günden bu yana, spor giyimi günlük hayata modern ve şık stiliyle adapte eden marka, performans ve estetiği ön planda tuttuğu tasarımlarla dikkat çekiyor.

lacoste

İlhamını spor giyimden alan Summer Pack koleksiyonu, sportif stilin kapılarını aralayacak çok yönlü parçalar sunuyor. Moda ve sporun birleşimiyle tasarlanan stil sahibi parçalar arasında mayo, ekose kısa kollu gömlekler, şort, pileli etek, elbiseler ön plana çıkıyor. Birbirinden canlı renklerin pastel tonlarıyla bir araya geldiği Summer Pack koleksiyonunda Lacoste’un ikonik timsah logosu büyüyor ve sweatshirt’lerin üzerinde yerini alıyor. 

Lacoste Summer Pack kadın koleksiyonunda sezonun ruhunu yansıtan renk ve baskılarla zenginleşen elbiseler, hem şehirde hem sahilde konforlu tasarımları ile hareket özgürlüğü sunuyor.

Erkek koleksiyonunda gömlek ve şort mayo takımların yanı sıra, şehirde yaz stilinin ön planda olduğu ecodye pastel renkli basic t-shirt ve klasik Lacoste polo yakalar da şehirde stil sahibi bir yaz için gardıroplarda yerini alacak.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu