AlışverişManşet

Lally Things: “Baby on The Fest By Buse Terim”

29-30 Nisan’da Uniq İstanbul Açıkhava’da gerçekleşen “Baby On The Fest By Buse Terim” festivali etkinliklerine ilk kez katılan Lally Things, renkli koleksiyonuyla beğeni topladı.

Birbirinden eğlenceli aktivitelere katılan çocukların, aileleriyle bir arada keyifle vakit geçirdikleri Baby On The Fest By Buse Terim festivalinde, minikler için doğal kumaşların renklerle buluştuğu eğlenceli tasarımlara sahip Color Block Koleksiyonu tanıtıldı. 

Miniklerin saf enerjisine, hayallerine, oyun oynama rahatlığına ve istedikleri kişi olma özgürlüğüne dayanan Color Block Koleksiyonu’nda, çift taraflı giyilebilen elbise modelleri, bluzlar, oversize t-shirt’ler, şortlar, harem pantolonlar ve birbirinden eşsiz tasarımlarıyla rengarenk seçenekler yer alıyor. Üstelik, birbirleriyle kusursuz bir uyum içinde tasarlanan Lally Color Block Koleksiyonu’ndaki ürünlerin her biri, bir diğeriyle kombinlenebiliyor.   

lally things

Lally Things elde edilen geliri, depremzede öğrencilere bağışladı.

İyiliğin birlikten doğacağına inanan marka, iki gün süren festivale özel, her alışverişte hediye ettiği logolu doğal bez çantalarının tüm gelirini Bir Elimden Sen Tut Projesi’ne* ayırarak depremzede öğrencilerin burslarına katkıda bulundu. 

Projeyi desteklemeyi sürdüren Lally Things, www.lallythings.com üzerinden yapılan her alışverişte, bir bez çanta alımında bir tanesinin bedelini de kendi karşılıyor. Lally Things, her beş çanta ile bir öğrencinin bir aylık bursunu karşılamayı planlıyor. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu