GüzellikCilt Bakımı

Lancome: Rénergie Peptit Krem

1992 yılında Rénergie’nin ikonik Double Performance’ının ilk lansmanından 30 yıl sonra, Rénergie H.C.F. Triple Serumunu çıkararak yola devam eden Lancome, rejeneratif bilimlerden doğan büyük atılımını duyurdu.

Lancome, 2 yıldan fazla süren geliştirme çalışmaları, 250’den fazla formülasyon denemesi, 500’den fazla kalite kontrolü ve 770’den fazla kadın üzerinde yapılan testlerden sonra, cildinizi yaşlanmaya kıyasla daha hızlı yenilemenin bir yolunu buluyor.

lancome

Karşınızda Rénergie H.P.N. 300-Peptit Krem. Patent bekleyen bu yenilik, daha önce bir araya getirilmesi düşünülemeyen güçlü bileşenleri, yeni bir efektiflik seviyesine ulaşmak amacıyla son derece duyusal bir formülde yoğunlaştırıyor.

Yenilikçi formül, yeni bir Hyalüronik Asit konsantrasyonu, saf Niasinamid’in kanıtlanmış gücü ve Lancome’da ilk kez 300’den fazla Peptit türünü yeni bir şarj edilebilir formatta bir araya getiriyor.

Çığır Açan Bir Keşif Yeşil Bilimlerin Öncülüğünde

Rejeneratif bilim alanındaki 40 yıllık bilimsel uzmanlığımızdan doğan Rénergie H.P.N. 300-Peptit krem, yeşil sürdürülebilir bilimden (Green Sciences) elde edilen peptitlerin gücünden yararlanıyor. Çevre dostu sürdürülebilir bilimlerle, ürünleri tasarlama ve geliştirme şeklini yeniden keşfeden, güvenlik ve ürün performansından ödün vermeden sürdürülebilirliği bir öncelik haline getiren Lancome, Green Sciences ile inovasyonlarını yönlendiriyor. Lancome bilimden güç alan doğanın, güzelliğin geleceği olduğuna inanıyor. 

lancome

Peptitlerin Yenileyici Gücü Tohumdan Cildinize

Lancome, Rénergie H.P.N. 300-Peptit Krem ile peptitlerin yenileyici gücüne yeni bir ışık tutuyor. Peptitler, çeşitli amino asitlerden oluştukları için yaşamın yapı taşları sayılıyor. Bunların bir araya gelmesi, hepsi farklı kapasitelere sahip sonsuz sayıda peptit kombinasyonu yaratmış oluyor. 

Lancome protein açısından zengin üç bitki belirledi: Keten tohumu, acı bakla ve bezelye. 

Bu bitkilerin karmaşık yapısında kilitli olan peptitleri çıkarmak için 3 basit adımdan oluşan yalın bir dönüşüm süreci kullanıldı. İlk olarak, tohumlar ezilerek toz veya macun haline getiriliyor. Daha sonra, peptit üretmek için karışım hidrolize ediliyor. Üçüncü ve son adım, en ilginç olanları tutmak için peptitlerin saflaştırılmasından oluşuyor.

lancome

Yeni Réenergie H.P.N 300-Peptit Krem Hyaluronik Asit ve Niasinamid ile Birleştirilmiş 300’den Fazla Peptit Türü

Yeni ve yüksek performanslı yaşlanma karşıtı seviye sunmaya adanmış bu yenilik, 300 peptit kombinasyonunu diğer 2 tanınmış aktif bileşenle birlikte tek bir formülde ustaca yoğunlaştırıyor:

Hyalüronik asit: Ferment bazlı ve biyo-teknoloji kullanılarak elde edilmiştir. Hyalüronik asidin kendi ağırlığının 1000 katı kadar suyu emerek cildi pürüzsüzleştirmeye ve yeniden dolgunlaştırmaya yardımcı olduğu bilinmektedir. Lancome Hyalüronik asit cilde daha fazla nüfuz ederek kırışıklıklar ve cilt pürüzleri üzerinde ek faydalar sağlar. 

300 çeşit Peptit: Ultra konsantre ve güçlü, 300’den fazla doğal peptitten oluşan bu kombinasyon sıkılık, esneklik ve kırışıklıkları hedeflemek için cildi yeniden yapılandırır.

Niasinamid (veya B3 vitamini): Cildi yatıştırır ve cilt tonu yönetimine katkıda bulunur ve melanozomların melanositlerden keratinositlere transferini engelleyerek koyu lekelerle mücadeleye yardımcı olur.

Cildinizi yaşlanmaya kıyasla daha hızlı yenileyin.

Klinik Olarak Kanıtlanmış Sonuçlar

1. hafta gibi erken bir zamanda ölçülen global sonuçlar:

  • Kırışıklıkları eskisinden daha hızlı düzeltir.
  • Koyu lekeleri eskisinden daha hızlı azaltır.
  • Yüzü ve boynu eskisinden daha hızlı kaldırır.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu