AlışverişManşet

L’occitane: Babalar Günü Hediye Önerileri

Süper kahramanınız özgürlüğü ve macerayı soluyorsa, taze kokuları seviyorsa, CAP Cédrat kaçışın, sonsuz bir ufkun özüdür. Deniz damlalarının tazeliğini hayat dolu ağaç kavunu ile birbirine karıştıran bu canlı, denize ve turunçgillere has nota harmanı alt notasında odunsu baharatlar ile alt notaları üstünde yer alır.

Parfüm dünyasında adeta bir referans haline gelen eşsiz kokuyu Türkiye’de tasarlanan yüzde 95 Geri Dönüştürülebilir “Değişimin Öncüleri” Hediye kutularında babanıza hediye edebilirsiniz. 

Cap Cedrat Hediye Seti

  • Cap Cedrat EDT 75 ML
  • Cap Cedrat Shower Gel 250 ml
  • Cap Cedrat Shower Gel Eco-Refill 500 ml

Yüzde 95 Geri Dönüştürelbilir hediye seti kutusu L’Occitane’ın Türkiye’de özel olarak tasarladığı, Değişimin Öncüleri yarışmasının kazananlarından Şeyla Arditti’nin avakado çekirdeklerini kullanarak tasarladığı dekoratif sunumluklardan ilham alınarak üretilmiştir.

l'occitane

Eau de Baux Hediye Seti

  • Eau de Baux EDT 75 ML
  • Eau de Baux Shower Gel 250 ml
  • Eau de Baux Deo Stick 75 gr

Yüzde 95 Geri Dönüştürülebilir hediye seti kutusu L’Occitane’ın Türkiye’de özel olarak tasarladığı, Değişimin Öncüleri yarışmasının kazananlarından Özge Biçer’in atık cam ve düz cam kullanarak soğuk cam şekillendirme tekniği ile tasarladığı dekoratif fotoğraf makinesinden ilham alınarak üretilmiştir.

L’Occitan Hediye Seti

  • L’Occitan EDT 75 ML
  • L’Occitan Shower Gel 250 ML
  • L’Occitan After Shave Balm 75 ML

Yüzde 95 Geri Dönüştürülebilir hediye seti kutusu L’Occitane’ın Türkiye’de özel olarak tasarladığı, Değişimin Öncüleri yarışmasının kazananlarından Emirhan Demirkaya’nın   atık cam ve strafor kullanarak sokak kedileri için tasarladığı “Catter” adını verdiği barınak çözümünden ilham alınarak tasarlanmıştır.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu