AlışverişCilt BakımıGüzellikManşet

L’Oréal Paris ile Anneler Günü Hediyesi

Güzellik trendlerini belirleyen L’Oréal Paris, Anneler Günü’nü güçlü etkilere sahip inovatif ürünleriyle kutluyor.

Gece uykusu boyunca cildin yenilenmesini sağlayan Midnight Serum ve yaşlanma karşıtı Revitalift Lazer X3 Serisi, kısa sürede fark edilir sonuçlarla annenizin bakım rutininin vazgeçilmezlerinden olacak.

Farklı cilt tipleri ve ihtiyaçları için geliştirdiği inovatif ürünleriyle güzellik trendlerine yön veren L’Oréal Paris, Anneler Günü’ne anlam katacak çok özel hediye seçenekleri sunuyor. Ana hücre biliminden esinlenen canlandırıcı antioksidan kompleksiyle zenginleştirilmiş Midnight Serum ve yaşlanma karşıtı Revitalift Lazer X3 Serisi, etkili formülleriyle annenizin cildine aradığı canlılık ve tazeliği getirecek!

Onarıma en açık oldukları gece uykusu sürecinde milyonlarca hücrenin yenilenmesini hızlandırarak daha canlı, aydınlık, genç ve sıkı bir görünüm sağlayan Midnight Serum, Antioksidan Onarıcı Kompleks içerikli formülü sayesinde cildi serbest radikallere karşı koruyor. Etkisi klinik olarak kanıtlanıp, dermatologlar tarafından onaylanan Midnight Serum, hızlı emilen rahatlatıcı dokusuyla tüm cilt tiplerine hem gece hem de gündüz kullanımına uygun.

gp gorsel boyut 2023 04 27T150104.921

Yaşlanma karşıtı cilt bakımı için özel olarak formüle edilmiş yedi farklı ürünü kapsayan Revitalift Lazer X3 ailesi ise adeta gençleşmenin sırrını açığa çıkarıyor. Kırışıklık karşıtı gündüz kremi, gece kremi, GKF’li gündüz kremi, göz kremi, retinol serumu ve 7 günlük cilt bakım ampulünün yer aldığı serideki her ürün; çizgi ve kırışıklıkları gidermeye katkıda bulunuyor, cilde elastikiyetini geri kazandırıyor, derinlemesine nemlendirme özelliğiyle cilde doğal bir canlılık ve parlaklık katıyor. Çok kısa zamanda mucizevi sonuçlar doğuran Revitalift Lazer X3 Serisi; 2 ayda 3, 6 ayda ise 7 yılın yol açtığı kırışıklık görünümünü gideriyor.

Yeni nesil cilt bakım serumu Midnight Serum ve yaşlanma izlerinin %100’üne karşı savaşan Revitalift Lazer X3 Serisi, güçlü etkileriyle Anneler Günü için mükemmel birer hediye alternatifi!                         

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu