Saç BakımıGüzellikManşet

L’Oreal Professionnel’den Yeni Profesyonel Bakım : Absolut Repair Molecular

L’Oréal Professionnel’ın yeni saç bakım serisi, Absolut Repair Molecular, saçın moleküler yapısını yeniden düzenleyen inovatif bir ürün olarak öne çıkıyor. Bu benzersiz ürün serisi, bilimsel olarak kanıtlanmış etkisi ile saç bakımında bir devrim niteliğindedir.

Günümüzde tüketicilerin saç sağlığı ve hasarıyla ilgili beklentileri önemli ölçüde evrim geçirdi. Özellikle kadınlar, saçlarındaki hasarla başa çıkma şekillerinde değişiklikler yaşadı ve saç ürünlerinden bekledikleri özellikler farklılaştı. Artık yalnızca “yüzeysel hasar” değil, “iç hasar” konusunda da endişeleniyorlar. Saç hasar gördüğünde, peptitler kopar ve amino asitler kaybolur, bu da hasarın geri dönüşü zor hale gelmesine neden olur. Bu nedenle, saçın yüzeydeki sorunlarını değil, en derin yapısal düzeydeki hasarı onarmak önemlidir.

Saçın iç yapısını onarmak için tasarlanmış olan bu ürünler, dört aşamalı bir bakım serisini içerir ve kişiselleştirilmiş bir yaklaşım sunar. Saçın gözle görülür bir dönüşüm geçirmesine yardımcı olurken, gücünü, elastikiyetini ve hareketini geri kazandırarak daha sağlıklı ve canlı bir görünüm sunar. Absolut Repair Molecular, saç bakımında bilim ve yenilik ile buluşuyor ve kullanıcılarına saçlarını daha iyi bir durumda tutma imkanı sunuyor.

L’Oréal Professionnel’in Absolut Repair Molecular serisi, peptit bağlayıcılar ve amino asitler içeren formülü sayesinde saçı içten onaran bir yaklaşım sunar. Bu sayede saçın moleküler yapısı yeniden düzenlenir ve onarılır.

Saç hasarı iki türdedir:

  • Yüzey hasarı: Bu tür hasarı besleyerek onarmak, sınırlı düzeyde çözüm sunar.
  • İç hasar: Bu tür hasarı güçlendirerek onarmak, saçın esnekliğini, hareketini ve dayanıklılığını yeniden kazanmasına yardımcı olur.

Absolut Repair Molecular, her iki çözümü bir araya getirir. İçeriğinde bulunan 5 temel amino asit ve peptit bağlayıcılar, saçın moleküler yapısını onarır.

Ürünün etkisi etkileyici bir şekilde hızlıdır. Absolut Repair Molecular, sadece tek bir kullanım sonrasında saçtaki 2 yıllık hasarı onarabilir.*

*Absolut Repair Molecular ön bakım + şampuan ve durulanan serum kullanımı sonrasında saç fiberinin makromoleküler yapısı üzerindeki instrumentel test sonuçlarına dayanır.

Seride Hangi Ürünler Var?

Şampuan

Peptit bağlayıcı ve 5 amino asit içeren ultra-özenli bir formüle sahiptir. Bu şampuan saç tellerini temizlerken aynı zamanda güçlendirir ve onarır. Sonuç olarak, saç daha güçlü, beslenmiş, elastik ve hareketli hale gelir. Şampuanın ıslak saça veya ön işlemin katmanlarına uygulanması, saçta %86 oranında pürüzsüzlük sağlar.*

1693485518 LP ARM 2023 TEXTURE STILL SHAMPOO TEXTURE 1x1 3840x3840 3474637153526 3474637153533

Durulanabilir Serum

Saçın moleküler yapısını yeniden inşa etmek için %2 oranında peptit bağlayıcı ve 5 amino asit içerir. Bu serum yüzey onarımının ötesine geçer, saçın iç yapısını güçlendirir ve esneklik ve hareket kazandırır. Saç anında gözle görülür şekilde dönüşür, parlaklık ve pürüzsüzlük artar. Kullanım sonrası saç yüzeyindeki hasarın %42’si onarılır.*

1693485515 LP ARM 2023 TEXTURE RINSEOFFSERUM TEXTURE 16x9 3840x3840 3474637153502 3474637153496

Durulanmayan Maske

Peptit bağlayıcı ve 5 amino asit içeren hafif bir formüle sahiptir. Bu maske saça güç ve koruma sağlar, saçın doğal dokusunu korur ve parlaklık kazandırır. Ayrıca, 230°C’ye kadar ısı koruması sunar ve saçı %97 oranında güçlendirir.**

1693485516 LP ARM 2023 TEXTURE STILL LEAVEINMASK TEXTURE 1x1 2160x3840 3474637153489

*Absolut Repair Molecular şampuan + durulanabilir serum + saçta kalıcı maskeyi 2 hafta boyunca kullanan tüketicilerin test sonuçlarına dayanır. **Instrumental test, durulanan serum uygulaması sonrası.

Serinin tüm ürünlerine bonobella.com üzerinden önümüzdeki haftalarda ulaşabilirsiniz.

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu