Cilt BakımıGüzellikMakyajManşet

Dünyaca Ünlü İsimlerin Lüks Cilt Bakım Markaları ve Popüler Ürünleri

Kendi mesleklerinin yanı sıra cilt bakım markalarını da kuran ünlülere gün geçtikçe yeni isimler eklenmeye devam ediyor. Bu listede, güzellik sektöründe liderliğini koruyan Rihanna, Hailey Bieber, Vanessa Hudgens gibi isimler yer alırken; henüz daha yeni listeye eklenen yıldızları da görmek mümkündür. Eğer cilt bakım markası olan ünlüleri merak ediyorsanız içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz. İşte, kendi markasını sunan ünlü isimler!

Rihanna: Fenty Beauty

Rihanna, son zamanlarda güzellik ve moda alanında attığı adımlar ile isminde sık sık söz ettiren ünlü isimler arasında yer alıyor. Aynı zamanda, sanatçı kimliğinin yanı sıra iş insanı olarak da belli bir başarıya imza atmış gibi görünüyor. Soyadını taşıyan giyim markası Fenty’e ilaveten, cilt bakım ürünlerini çıkardığı Fenty Skin ve makyaj malzemelerini sunduğu Fenty Beauty markalarını kurarak ününe ün katan Rihanna, yeni markası Fenty Hair için çalışmalara başladı.

FB579050 Fenty Holiday Refresh Last Minute Gifting 120123 MULTI PROMO LAST MINUTE GIFTS FV DESKTOP 500x min

Hailey Baldwin Bieber: Rhode

Ünlü model ve sosyal medya içerik üreticisi Hailey Rhode Baldwin, 2022 yılında cilt bakım ürünleri markası Rhode’yi kurmuştur. Bir araya getirilmiş bir temel cilt bakım ürünleri serisi olan Rhode, yüksek verimli formüllerle farklı cilt türleri ve gereksinimleri için bir araya getirilmiştir. Hailey, daha sağlıklı bir cilde kavuşma sürecinin herkesin ulaşabileceği ve gerçekten faydalı ürünler geliştirmek adına kendisine ilham olduğunu söylüyor.

Faydalı cilt bakımının ardındaki sır ve karmaşayı bir araya getirerek bilime ve harika bileşime dayalı ürünler üreten Rhıde, farklı aromalara sahip dudak bakım kremleri ve cilt bakım ürünleri ile şimdiden dünya çapında pek çok kişinin favorisi olmaya başlamıştır. Şuan Türkiye’de olmayan Rhode ürünlerini yurtdışı seyahatlerinizde tecrübe etmeyi unutmayın.

hp 6 2000x min

Jennifer Lopez: JLO Beauty

Diğer bir güzellik sektörüne adım adan dünyaca ünlü yıldızımız da Jennifer Lopez! Dinç, canlı ve genç bir cilde sahip olmak denildiğinde akıllara ilk gelen isimlerden bir tanesi de kendisi. 53 yaşında olmasına karşın pek çok kadının sahip olmak istediği bir güzelliğe sahip. Durum böyle olunca da, kendisine ait bir cilt bakım markası kurmak için gecikmedi.

Başarılı şarkıcı, 202 yılında JLO Beauty markasını kurdu. Böylelikle kendi markasını oluşturan ünlü isimler arasında yerini aldı. Güzel yıldız; nem veren güzellik kremleri, kırışıklık karşıtı göz kremleri, canlılık sunan serumları ve daha pek çok cilt bakım ürünü ile yılların tam tersine giderek daha da güzelleşmenin ve yaş almamanın sırrını herkesle paylaşıyor.

unlulerin markalari

Miranda Kerr: KORA Organics

Miranda Kerr, yaşamının her alanında sağlıklı olmayı hedef alan ünlü güzellerimizden biri. Ünlü güzelin çıkarmış olduğu marka da tamamen organik ürünlerden meydana gelmektedir. Genç yaşlardan beri sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olmayı hedef aldığını söyleyen Kerr, 2019 yılında kurmuş olduğu KORA Organics markası ile canlı, ışıltılı ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmayı hedefleyenlerin de imdadına koşuyor. Aynı zamanda ürünlerin içerisinde; Kuşburnu Yağı, Yeşil Çay, Noni Ekstresi ve Deniz Cehri Yağı gibi karışımlar yer alıyor. Bu temiz içeriklere sahip ürünler aynı zamanda pek çok ödülün de sahibi.

408261289 1058329678845349 268011542169488518 n min

Rosie Huntington Whiteley- Rose Inc

Ünlü model Rosie Huntington Whiteley, kendi güzellik markasını oluşturan isimlerden biri. Whiteley, 2018 yılında bir biyoteknoloji firmasıyla ortak olup, hem sürdürülebilirlikten hem de 20 yıllık bir tecrübeden faydalanarak Rose Inc markasını kurdu. Böylelikle her kategoride yüksek verim gösteren cilt bakım ürünleri sunmayı başardı.

Rosie’nin eskilerden beri gelen makyaj ve bakım tutkusu ile bir araya gelen profesyonel tecrübeleri markayı üst sıralara taşıdır. Tamamen saf ve vegan içeriklere sahip olan ürünlerin ambalajları da geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılmış. Rosie, zamanın bir lüks olduğunu ve ürünlerinin hızlı bir etki sunduğunu belirtiyor.

Kendisinin de bir zamanlar cilt problemlerinin olduğunu, bundan dolayı da markasında ortaya çıkardığı formüllerin öneminin bilincinde olduğunu söylüyor. Temizleyici, göz kremi, serum, dudak yağı, aydınlatıcı, allık, makyaj fırçaları ve daha pek çok ürün skalasına sahip marka, yurtdışı seyahatlerinde muhakkak denenmesi gereken bir isim haline geldi.

RoseInc SkinGlowSet 2000x2000 09111ad8 ff71 4983 a612 fdc21a846ddd min

Jessica Alba- Honest Beauty

42 yaşındaki ünlü oyuncu Jessica Alba, 2011 yılında kurmuş olduğu Honest Beauty markası ile kullanıcılarına yüksek verimli ürünler sunuyor. Marka, makyaj malzemelerinin dışında cilt bakım ürünlerini de kapsıyor. Temiz içeriklere sahip ürünlerden oluşan Honest Beauty, rahatlıkla kullanabileceğiniz markalar arasındadır.

green juice skincare min

Ariana Grande- R.E.M Beauty

2021 yılında R.E.M Beauty markasını kuran Grande, parfüm sektöründe yakaladığı başarıdan sonra 2022 yılında da vücut bakımı koleksiyonunu kullanıcılarına sundu. “Her şey cildinize bakmak ve onu beslemek ile ilgili” mottosuyla yola çıkan Grande’nin ürün koleksiyonunda; peelin, vücut yağı, el ve vücut kremleri ve daha pek çok bakım ürünü bulunuyor.

glam room ariana index 1649871893 min

Madonna- MDNA Skin

Dünyaca ünlü isim Madonna, 2014 yılında “cilt kurtarıcıları” olarak sunduğu MDNA Skin markasını kurdu. Pek çok ödül sahibi olan isim, böylelikle sadece müzik sektöründe de değil güzellik sektöründe de başarılı olduğunu gösterdi. Marka, yaşlanma karşıtı ürünleri ve özel bileşenleri ile son derece ilgi görüyor.

luks cilt bakim markalari

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu