MakyajGüzellikManşet

MAC: New Year Shine Koleksiyonu

Bu Ocak ayında, zodyak burçlarının en şanslısı olan Tavşan Ayı’nı MAC’in büyüleyici ve şans getiren koleksiyonu ile karşılayın.

Şansı, enerjisi ve cömertliği ile dikkat çeken Sheng Xiao’dan ilham alınarak geliştirilen yepyeni ve ikonik tonlardaki en çok satan ürünlerden oluşan koleksiyonumuz, bu yıla damga vuracak bir hediye seçeneği oluyor. APAC, MAC Makyaj Sanatı Kıdemli Müdürü Anton Zimin, “Yeni yıl, arkadaşlarınızı, sevdiklerinizi ve kendinizi hediyelerle mutlu etmek için mükemmel bir fırsattır.” diyor.

mac

“Arkadaşlarınıza ve ailenize sevgi gösterin ve [sınırlı sayıda üretilen New Year Shine koleksiyonumuzu kullanarak] benzersiz bir görünüm elde ederek en iyi haliniz ile tanışın.”

Kültürel özgünlüğü ve son trendi bir araya getiren MAC, yeni yılın ikonik rengi olan kırmızıyı temsilen, en sevdiğimiz kırmızı ruj tonlarımızdan ikisi olan Chili ve Russian Red’i büyüleyici modernlikle yeniden tasarlıyor ve Lunar Luck Yeni Yıl Koleksiyonunu öne çıkartıyor.

mac

Dudakların dışında, Extra Dimension Skinfinish, Fix+, MAC Stack Maskara ve en çok satan Glow Play Blush tonlarımız, bu özel koleksiyonu çekici olduğu kadar pratik de yapıyor.

“Her gün her olaya uyum sağlayan makyaj görünümleri yaratmak için koleksiyonun geri kalanıyla uyumlu bir şekilde çok yönlü ve modaya uygun tonlar içeren Eye Shadow x 8: Year Of Glam’i de denediğinize emin olun.”

-Zimin

mac

Bu olmazsa olmazların yer aldığı MAC Lunar Luck Yeni Yıl Koleksiyonu, özel kırmızı ambalajlara sahip. Zimin, “MAC her yıl çarpıcı bir yeni yıl koleksiyonu ortaya koyuyor” diyor. “Bu cesur, göz alıcı, şık ve çekici kırmızı ambalaja bayılıyorum.”

“Yeni yılı tüm şıklığınızla kutlarken kendinizi ve sevdiklerinizi sevindirin.” diye ekliyor Zimin. Şansınız parlasın!

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu