ŞehirdeManşetSanat

Mert Demir İkonik Bir Konserle 8 Mart’ta Zorlu PSM’de!

“Pusulam Rüzgar”, “Antidepresan”, “Cehennemin Dibi” gibi çalışmaları ile müzik listelerinin ilk sıralarında yer alan, “Ateşe Düştüm” şarkısı ile Türkiye listelerinin yanı sıra  Avrupa ve Ortadoğu ülkelerini de kasıp kavuran Mert Demir, 8 Mart akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde hayranlarıyla buluşuyor.

Besteci ve prodüktör Mert Demir, 8 Mart akşamı Zorlu PSM’de sevilen şarkılarını seslendirecek

mert demir 2

Farklı müzik türlerini bir araya getiren, 2017 senesinden bu yana birçok tarzı ve kimliği müziğinde birleştirerek yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren söz yazarı.

“Pusulam Rüzgar”, “Antidepresan” gibi çalışmaları ile birçok listenin ilk sıralarında yer alan ve son şarkısı “Ateşe Düştüm” ile birçok Avrupa ve Ortadoğu ülkesinin müzik listelerinin ve radyoların ilk sırasında yer alan Mert Demir, 2024’ün ilk yarısında İstanbul’da unutulmaz bir konserle hayranlarıyla buluşacak. 

Yılın ilk çeyreğinde çıkacak olan yeni şarkılarını ve projelerini ilk kez Zorlu PSM’de hayranlarının beğenisine sunmak için 35 kişilik bir ekiple çalışan ve birçok sürpriz hazırlayan Mert Demir’in hafızalardan silinmeyecek bu konseri 8 Mart Cuma akşamı saat 21.00’de Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde gerçekleşecek.

Sınırlı sayıdaki Mert Demir biletleri passo.com.tr’de satışta!

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu