Saç BakımıGüzellikManşet

Metal Detox: Selin Yağcıoğlu ve Damla Altun’un Seçimi

En sağlıklı saçlarda bile yıpranmalar, kırılmalar ve renk tutarsızlıkları görülebiliyor. L’Oréal Professionnel, Metal Detox ailesi ile bu problemlere profesyonel bir çözüm sunuyor. Selin Yağcıoğlu ve Damla Altun da saç bakımında Metal Detox’un üstün teknolojiye sahip ürünlerini tercih ediyor.

İki isim, kendi seçtikleri Metal Detox ürünlerini, kendilerine özel tasarlanan seyahat çantalarıyla saç bakım tutkunlarıyla buluşturdu. Ailede yer alan şampuan, yağ ve durulanmayan bakım kremini içeren setler, Trendyol’da satışa sunuldu.

Saçta neden metal birikir? 

Saçtaki metal seviyesi, yaşadığımız yerdeki suyun kalitesine ve saç gözeneklerine bağlı olarak değişiyor. En temiz suda bile metal yoğunluğu çok fazla olabiliyor. Saçları sık sık yıkama halinde metal parçacıkları saç telinin içerisinde birikiyor. Saçlarda biriken metal, saçlarda oksitlenme yapıyor; saçta yıpranmalara, kırılmalara ve güvenilmez renk sonuçlarına neden oluyor.

metal detox

L’Oréal Professionnel ailesi, bu problemlere profesyonel bir çözüm sunuyor. Güçlü formülü sayesinde saçlara %97 daha az kırılma riski ve %100 güvenilir renk sonucu sağlıyor. Şampuan, koruyucu maske, konsantre yağ ve serinin yeni üyesi durulanmayan bakım kreminin yer aldığı Seri, profesyonel saç bakımını evde devam ettirmek isteyenlere aradıkları bakımı sağlıyor.

Selin Yağcıoğlu ve Damla Altun’un tercihi Metal Detox setleri sadece Trendyol’da!

L’Oréal Professionnel’in çığır açan serisi, Selin Yağcıoğlu ve Damla Altun’un da favorileri arasında yer alıyor. L’Oréal Professionnel için bir araya gelen ikili, Metal Detox ürünlerinin ve kendilerine özel tasarlanan seyahat çantalarının yer aldığı setleri takipçilerine sundu. İki farklı saç tipi ve ihtiyacına yönelik iki farklı bakım rutini içeren setler, Trendyol’da satışa çıktı. 

“Her iki ürün de evde profesyonel saç bakımı uygulamak isteyenler için harika bir alternatif sunuyor.”

Selin Yağcıoğlu’nun setinde saçtaki fazla metali arındıran ve saça yumuşaklık kazandıran Metal Detox Şampuan ile özellikle kırıklıkları %97’ye kadar azaltan Metal Detox Konstantre Yağ bulunuyor. 

Selin Yağcıoğlu, sete ilişkin olarak “Serie Expert , saç bakımımın her aşamasında yanımda oluyor. Saçta biriken metali gideren ve saç renginin canlılığını koruyan Şampuan ve saç kırılmalarına karşı direnç sağlayan Konstantre Yağ, beni favorilerim. Her iki ürün de evde profesyonel saç bakımı uygulamak isteyenler için harika bir alternatif sunuyor.” dedi.

“Metal Detox yıpranmış, kırılmış ve işlem görmüş saçlar için çığır açan profesyonel bakım sunuyor.” 

Damla Altun’un setinde ise Şampuan’ın yanı sıra UV koruması sağlayan ve saça anında nem ve ısı direnci kazandıran yeni Durulanmayan Bakım Kremi yer alıyor. 

Damla Altun özel setle ilgili şunları söyledi: “Metal Detox yıpranmış, kırılmış ve işlem görmüş saçlar için çığır açan profesyonel bakım sunuyor. Benim tercihim Şampuan, kremsi dokusuyla saçtaki fazla metali arındırıyor, saça yumuşaklık kazandırıyor. Eşsiz teknolojiye sahip Metal Detox yüksek korumalı krem ise seride UV koruması sağlayan ilk ürün olma özelliğine sahip.”

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu