SanatManşetŞehirde

Napoli Kraliçesi Deborah de Luca Nefes Kesti!

Elektronik müziğin enlerinin yer aldığı yüksek tempolu “PSMLoves2Dance” konser serisinde sahne alan ilk isim olan Napoli Kraliçesi Deborah de Luca, Turkcell Sahnesi’nde adeta elektronik müzikseverlerin nefesini kesti. Dünyanın en prestiji elektronik müzik festivallerinde sahne alarak sert teknoyu minimal ritimlerle kendi tarzını yaratan ve “Napoli Kraliçesi” lakabıyla tanınan Deborah de Luca, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde hayranlarıyla buluşarak geceye damgasını vurdu. 

Deborah de Luca 1

Deborah De Luca, İstanbullu müzikseverler ile Zorlu PSM’de buluştu.

Napoli’de müzik hayatına başlayan, sert teknoyu minimal ritimler ve melodik ses manzaralarıyla harmanlayarak sürükleyici bir etkiyle küresel çapta tanınan DJ, İstanbullu müzikseverler ile Zorlu PSM’de buluştu. Son 10 yılda uluslararası tekno sahnesinde kararlılığı ve tutkusuyla sevilen DJ, yapımcı ve plak şirketi sahibi Deborah de Luca, “PSMLoves2Dance” konser serisi kapsamında Turkcell Sahnesi’nde binlerce müziksever ile bir araya geldi. 

Deborah de Luca, 2013 yılında kendi prodüksiyon şirketi olan Solamente Records’u kurarak büyük başarı elde etti. 2018 yılında eleştirmenlerce beğenilen ilk albümü “Ten” ile sektörde onuncu yılına damgasını vurarak “Children”, “Gam Gam” ve “You’re Toxic” çalışmalarıyla milyonlarca dinlemeye ulaştı. Dünyanın en prestiji festivallerinde sahne alan “Napoli Kraliçesi” lakabıyla anılan DJ, “PSMLoves2Dance” konser serisi kapsamında sert ve vurucu techno ritimlerini hayranlarıyla buluşturmak üzere Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’ne gelerek hafızalardan silinmeyecek bir konser deneyimi yaşattı.

Deborah de Luca 3

House’tan disco’ya, electronik müzikten progressive techno’ya dansın en iyileri arasında yer alan sanatçıların ağırlanacağı PSM LOVES2DANCE FESTIVAL ile Zorlu PSM, 29 Haziran’da unutulmayacak bir festivale ev sahipliği yapıyor.

Tek günlük festivalin biletleri passo.com.tr’de satışta.

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu