AlışverişManşet

Olaplex Şimdi Türkiye’de!

100’ün üzerinde patentiyle, bugün dünyanın en büyük saç bakım markalarından biri olan OLAPLEX, Türkiye’ye geldi.

İlhamını kuaförlerden alan Amerika’nın 1 numaralı prestij saç bakım markası Olaplex, 2014 yılının Haziran ayında saç bakım kategorisinde devrim yaratacak ilk ürünlerini piyasaya sürdü. Kaliforniya’da ki bir garajda başlayan hikaye, bugün silikon ve yağ bulundurmayan ve tek bir molekülden oluşan patentli Bağ Onarım Teknolojisi ile tamamen yeni bir saç bakım kategorisinin de yolunu açtı. Olaplex Bağ Onarım Teknolojisi, tüm saç tipleri için çok kısa zamanda çok hızlı sonuçlar verirken profesyonellerin hasar onarımı konusunda çok kısa sürede zirveye ulaşmasını sağladı.

Tüm profesyonel saç bakım markaları arasında en hızlı büyüyen uzman marka Olaplex’in buluş niteliğindeki Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate bileşeni, saçların sadece daha sağlıklı değil tamamen farklı bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Aşırı derecede yıpranmış saçları fark edilir şekilde onaran Olaplex patentli sistemi, yıpranmış  ve zayıf olan disulfide bağlarını onarma amacıyla saç telinin derinlerine iniyor ve saçı içten dışa onarıyor. Bağ Onarım Teknolojisi, kimyasal, ısı, mekanik, çevresel faktörler ve çevre kirliliğinin saçta yarattığı hasarı tüm saç tipleri ve tüm saç dokularında gideriyor. Her saça ihtiyacı olan çözümü sunan Olaplex, bütün ürünlerinde kullandığı Bağ Onarım Teknolojisi ile sağlıklı, parlak ve güzel saçlara ulaşmanızı sağlıyor.

10 üründen oluşan Olaplex serisi, 3 aşamalı bir saç bakım rutini sunuyor; Onarım, Bakım ve Koruma.

Daha sağlıklı görünen saçlar için ilk adım Onarım ürünlerinden oluşurken, Bakım ürünleri saçları derinlemesine temizliyor ve nemlendiriyor. Son adım olan Koruma ise saçları güçlendirirken kolay şekillenmesini sağlıyor. 

Onarım

olaplex

Olaplex’in dünyada her 3 saniyede bir tane satan benzersiz ürünü N°3 Hair Perfector, boya, ısı, güneş ve çevresel faktörlerden dolayı yıpranmış ve hasar görmüş tüm saçları patentli bağ oluşturma teknolojisi Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate ile gözle görülür şekilde güçlendirirken saçlarınızda mucizevi sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Şampuan öncesi kullanılan saç kusursuzlaştırıcı Olaplex N°3 Hair Perfector, kopmuş bağları onarıyor ve zarar görmüş saçı eski ihtişamına kavuşturuyor. Ayrıca dünyada en çok aranan güzellik ürünleri arasında yer alan N°3 Hair Perfector  her 3 saniyede 1 adet satılıyor. 

Bakım

GP Yeni Gorsel Boyut 2023 07 26T101746.207

Olaplex’in patentli bağ oluşturma teknolojisine sahip şampuanı N°4 Bond Maintenance Shampoo, her yıkamada saçları daha parlak ve sağlıklı hale getirirken yüksek oranda nemlendirici içeren özelliğiyle saç kırılmalarını azaltıyor, kabarmayı ve elektriklenmeyi önlemeye yardımcı oluyor. Boya, ısı ve günlük yıpranma ile tehlikeye giren hasarlı disülfür bağlarını kalıcı olarak yeniden oluşturan Olaplex’in patentli bağ oluşturma teknolojisi ile güçlendirilen N°4 Bond Maintenance Shampoo, paraben ve sülfat içermeyen vegan formülüyle tüm saç tipleri için uygun olma özelliği taşıyor.

GP Yeni Gorsel Boyut 2023 07 26T101803.135

Nº 5 Bond Maintenance Conditioner, saçların daha kolay taranmasını sağlarken derinlemesine nemlendiriyor ve saçları parlak ve sağlıklı hale getiriyor. Tüm saç tipleri için uygun olan Nº 5 Bond Maintenance Conditioner, paraben ve sülfat içermeyen vegan formülüyle hasarları onarırken elektriklenmeyi de kontrol altına alıyor.

Koruma

GP Yeni Gorsel Boyut 2023 07 26T102012.235

Ultra besleyici, şekillendirici ve onarıcı bakım yağı Nº 7 Bonding Oil,yağlı bir görünüm bırakmadan saçları onarıyor, yeniliyor ve elektriklenmeyi en aza indiriyor. 232 dereceye kadar UV/ısı koruması sağlayan Nº 7 Bonding Oil, saç yapısını güçlendirirken parlaklığı, yumuşaklığı ve renk canlılığını önemli ölçüde arttırıyor.

Amerika’nın 1 numaralı prestij saç bakım markası Olaplex ürünleri seçili mağaza ve online platformlarda ve bonobella.com’da satışa sunuluyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu