ModaAlışverişManşet

Oleg Cassini: Son Dokunuş Aksesuar Trendleri

Gelinlik ve abiye tasarımlarıyla yarım asırdır adından söz ettiren Oleg Cassini, gelinliklerin son dokunuşu olan aksesuarlarıyla bu sezonda da göz dolduruyor.

Her gelinin kendi stilini yansıtan duvak, taç ya da saç aksesuarları gibi düğün konseptine uygun seçilen birçok aksesuar ile göz alıcı olmak mümkün.

Gelinliğin zarif eşlikçisi aksesuarlarda bu sezon da trendleri belirleyen Oleg Cassini, tasarladığı gelin taçları, gelin buketleri, kese ve kemerleri ile gelinlerin ilk tercihi oluyor.

oleg cassini

Gelin adaylarının en çok tercih ettiği aksesuarlardan olan duvaklar, romantik ve masalsı bir görünüm yaratıyor. Uzun, kısa, dantelli, sade, gösterişli duvaklar her konsept düğün ile ayrı bir uyum yakalıyor. Oleg Cassini zengin aksesuar koleksiyonu ve uzman kadrosu ile bu sezonun trendleri arasında; kenarları motifli, dantel çerçeveli nakışlı modelleri asil ve zarif bir görünüm sağlıyor.

Sade gelinlik modellerinde en çok tercih edilen tüller göz alıcı bir görünüme eşlik ediyor. Yunan tanrıçalarından ilham alan Helenistik duvaklar gelinliğe sofistike bir hava katıyor.  Kısa, sade gelinlik seçenlerin tercihi yine kısa ve minimal duvaklardan yana oluyor. 

Oleg Cassini masalsı dünyası için : https://www.olegcassini.com.tr/aksesuar

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu