Cilt BakımıGüzellik

Origins: Plantscription Mikro Retinol Kapsüllü Göz Kremi

Yaşlanma karşıtı Anogeissus bitki özüyle formüle edilen ve cildin gençlik proteinlerini destekleyen göz kremi, doğal hücre yenilenmesini artıran Retinol ile birleşiyor.

Origins, en beğenilen yaşlanma karşıtı serisinin yeni üyesi Plantscription Kırışıklık Görünüm Karşıtı Mikro Retinol Kapsüllü Göz Kremi, güçlü bitki bilimini Mikro Retinol Kapsülleri ile birleştirerek ince gözaltı çizgileri, kaz ayakları ve kaş arası çizgileri olmak üzere üç tür çizgi ve kırışıklığın görünümünü en aza indiriyor.

Zamanla bu yeni göz bakımı, cildin doğal bağ dokusunu ve kolajenini desteklemesine yardımcı olarak göz çevresini canlandırmaya ve cildin genç görünümünü geri kazanmasına yardımcı oluyor.

origins

Origins, 1990’da kurulduğundan bu yana cilt için iyi formüller yaratmak adına bitki kimyası, cilt fizyolojisi ve doğal olarak elde edilen bileşenleri üzerine araştırmalarını sürdürüyor.

Origins, bu yenilikçi formülü yaratmak için Retinol’ün güçlü faydalarını sunarken göz çevresine nazik bir dokunuş yapacak bir formül geliştirmenin farklı yollarını araştırdı. Araştırmalar sayesinde Mikro Retinol Kapsüllerinin, içeriğin dengesini ve gücünü korumaya yardımcı olduğunu buldu.

Bu formülde Mikro Retinol Kapsülleri, Plantscription’ın imzası olan Anogeissus bitki özü ve kırışıklık önleyici peptit Acetyl Hexapeptide-8’in bir kombinasyonu ile birlikte göz çevresindeki görünür yaşlanma belirtilerini hedefleyerek iyileştirmeye yardımcı oluyor.

Adsiz tasarim 2023 01 10T173441.266

Yapılan testler sonucunda katılanların %89’u, göz bölgesinin sadece dört hafta sonra daha genç göründüğünü belirtiyor*. Gözle görünür şekilde gençleştirici faydalarına ek olarak, Origins’in yeni Plantscription Kırışıklık Görünüm Karşıtı Mikro Retinol Kapsüllü Göz Kremi’nin kadifemsi yumuşak formülü, hassas göz bölgesini nemlendirmeye ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olmak için ciltte anında eriyen Squalane ve Ayçiçeği Çekirdeği Yağı’nın yumuşatıcı bir karışımını içeriyor.

Origins Mikro Retinol Kapsülleri

A Vitamini olarak da bilinen Mikro Retinol Kapsülleri, cilde sağlıklı ve genç bir görünüm sağlamak için hücre yenilenmesini teşvik etmeye yardımcı olur. Ortalama olarak her bir kapsül yalnızca 15 mikrondur, gözle görülür yaşlanma belirtileriyle mücadeleye yardımcı olmak için 490 milyondan fazla Retinol Kapsül sağlar. Formül, 24 saat boyunca yavaş ve sürekli etki sağlar.

Adsiz tasarim 2023 01 10T173458.033

İçerik ve Ambalaj Sürdürülebilirliği

Origins Plantscription Kırışıklık Düzeltici Göz Kremi vegandır.

%90 doğal türevlidir.

Yeni Plantscription

Kırışıklık Düzeltici Göz Kremimizi geri dönüştürülebilir camda paketlemeyi seçerek, kavanoz başına 5 plastik su şişesi eşdeğerinde ağırlıktan tasarruf etmektedir.

Plantscription Kırışıklık Görünüm Karşıtı Mikro Retinol Kapsüllü Göz Kremi’ne www.origins.com.tr’den ve Sephora mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu