GüzellikManşetSaç BakımıVegan

Peggy Gou ve Authentic Beauty Concept

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT VE PEGGY GOU YETENEKLERİNİ YARATICI VE KARARLI BİR İŞBİRLİĞİYLE BİRLEŞTİRİYOR.

Bütünsel ve adanmış değerleri DNA’sının merkezinde yer alan AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, Koreli sanatçı, DJ, plak yapımcısı ve stil ikonu Peggy Gou ile benzersiz bir işbirliği başlattı. 

Karakterine sadık, ilham verici bir kadın olan Peggy Gou sadece müziğiyle değil, aynı zamanda Louis Vuitton gibi büyük markalar için sanatçı ve moda tasarımcısı olarak da tanınıyor. 

Peggy Gou

Peggy, muazzam başarısına rağmen kendine sadık kalıyor: alçakgönüllü ve özenli ki bunlar Authentic Beauty Concept için ideal ortak yapan iki güçlü değer. Bu moda ikonu için otantik güzellik her yerdedir: doğal, saf ve basittir ve kendiniz olmaya karar verdiğiniz anda başlar.

Bu işbirliği, markanın uluslararası elçileri Hester Wernert-Rijn ve Said Rubaii ile işbirliği içinde yaratılan yeni otantik ve cesur görünümleri keşfetmek için bir fırsat olacak. 

Authentic Beauty Concept

Berlin çekimleri sırasında Peggy’nin yaratıcı vizyonu, fotoğrafçı Felicity Ingram ve ekibi tarafından hayata geçirilen huzur, berraklık, denge ve topluluk olmak üzere 4 tabloda canlandırıldı. Her tema için, saçın kendini ifade etmenin özgün bir biçimi olduğunu göstermek üzere farklı bir görünüm ve saç modeli yaratıldı.

Peggy için saç, ruh halinin bir ifadesidir.

Peggy Gou
Peggy Gou

“Kendinizi rahat hissettiğiniz ve kendinizi sevdiğiniz sürece doğru ya da yanlış yoktur.” Authentic Beauty Concept için Peggy Gou

Kaynak: Estetica Dergisi 2023 Summer

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu