ManşetGenel

Penti’den Aktif ve Rahat Giyimde Büyük Sürpriz: 1 Alana 1 Hediye Tayt Günleri Kampanyası Başladı!

Penti, her sezonun heyecanla beklenen kampanyalarından biri olan “Tayt Günleri” ile yine formunda! Ancak bu sezon Penti, tutkunlarına büyük bir sürpriz yaparak “Aktif ve Rahat Giyimde 1 Alana 1 Hediye” kampanyası ile karşımıza çıkıyor.

Kadınları en iyi anlayan marka Penti, tayt tutkunlarını mutlu etmek için tasarlanan bu kampanyayla spor ve günlük giyimde rahatlığı ve şıklığı bir araya getiriyor. Kampanya kapsamında, 13-17 Eylül tarihleri arasında Penti mağazaları ve www.penti.com adresinde geçerli olan bu özel fırsatla istediğiniz ürünleri 1 alana 1 bedava sahip olabilirsiniz.

penti

Taytların yanı sıra üstler, sweatshirt’ler, t-shirt’ler ve pantolonlar da bu kampanyada yer alıyor. Bu sezon dış giyim ürünleri de dahil edilerek sunulan 1+1 kampanyası, spor yapmayı sevenlerden günlük şıklığa kadar herkesin tercihlerine hitap ediyor.

Penti “Aktif ve Rahat Giyimde 1 Alana 1 Hediye” kampanyasıyla, sporun ve sosyal ortamların en konforlu ve şık hali sizinle! Siz de bu fırsatı kaçırmayın ve gardırobunuzu yenilemek için en iyi zamanı yakalayın!

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu