ManşetŞehirde

Polat Piyalepaşa Çarşı’da Her Hafta Sonu Bir Etkinlik!

İstanbul’un yeni sanat ve gastronomi rotası olan Polat Piyalepaşa Çarşı, hafta sonlarına keyif katacak etkinliklere imza atıyor.

Piyalepasa 1 min

Polat Piyalepaşa Çarşı: Beyoğlu’nun Kalbinde Yaz Keyfi Başlıyor

Polat güvencesiyle hayata geçirilen, Türkiye’nin özel sektör eliyle yapılmış en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Piyalepaşa İstanbul’un parçası olan Polat Piyalepaşa Çarşı, yazı birbirinden keyifli etkinliklerle karşılıyor. Açık havada alışveriş, sanat ve gastronomi deneyimi sunan, Beyoğlu’nun tam kalbinde yer alan Polat Piyalepaşa Çarşı, yaz sezonu boyunca her hafta sonu 7 den 77 ye her yaştan ziyaretçiye hitap eden etkinlikler, gösteriler ile gezginlerin uğrak noktası olmaya devam edecek. 

Özellikle çocuklu aileler ve çocuklar tarafından tercih edilen, neşeli gösteriler ve şovlar ile yazın hafta sonlarını daha da keyifli hale getirecek olan Polat Piyalepaşa Çarşı, haziran ayının sonuna kadar olan programını açıkladı. Programda bulunan heyecan verici jonglör ve kukla gösterileri ile hafta sonları küçük ziyaretçilere iyi vakit geçirtmek için yerlerini alacaklar. 

Haziran ayları etkinlik takvimi

29 Haziran      Jonglör Gösterisi

30 Haziran      Kukla Gösterisi

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu