AlışverişManşet

Puma: LaMelo Ball Koleksiyonu

Puma’nın, LaMelo Ball & Rick and Morty iş birliği ile tasarlanan ikinci imza basketbol ayakkabı modeli Puma x Rick and Morty MB.02 şimdi Sneaks Up’ta!

NBA’in sevilen basketbol yıldızı LaMelo Ball’un Puma iş birliğiyle hazırladığı özel tasarım basketbol ayakkabısına bir yenisi daha eklendi.

Eğlenceli ikili Rick and Morty’nin boyutlar arası maceralarından ilham alan ‘‘MB.02 Rick and Morty’’ modelinde karakterlerin çok yönlü kişilikleri sol ve sağ tekleri farklı neon renklerle yansıtılıyor. Modeli keşfetmek istiyorsanız Sneaks Up’ı ziyaret etmeyi unutmayın!

Global spor markası PUMA, NBA süper starı LaMelo Ball ile yeni bir modele daha imza attı. Çok sevilen Adult Swim animasyon programının karakterleri Rick and Morty ile LaMelo Ball’un ortak çalışmasında macera tüm hızıyla devam ediyor. Eğlenceli ikilinin boyutlar arası maceralarından ilham alan ‘‘MB.02 Rick and Morty’’, sol ve sağ tekleri farklı neon renklere sahip ayakkabı modelleri ile karakterlerin çok yönlü kişiliklerini ortaya koyuyor.

puma

Uyumsuz renk tarzıyla dikkat çeken ‘‘MB.02 Rick and Morty’’ modelin sol teki, Rick için canlı bir yeşilden mora uzanan bir görünüm, sağ teki ise Morty için sarıdan pembeye neon bir görünüm sergiliyor. Yenilikçi PUMA Hoops teknolojisiyle de hem Dünya’da hem de alternatif evrenlerde oyun karakterinizi göstermenin garantisini veriyor. 

NITRO köpükle doldurulmuş orta tabanı ile hafifliğini koruyan model, yüksek tempolu aktiviteler için mükemmel bir hız ve rahatlık sağlıyor. Üstün konfor, hafiflik ve nefes alabilen tasarım, dokuma ağ ve karışık malzemelerden yapılmış üst yapının yanı sıra kaymaz kauçuk bileşimi ile model kullanıcıya daha fazla dayanıklılık ve sağlamlık sunuyor.

Eğlenceli ikilinin boyutlar arası maceralarından ilham alan ‘‘MB.02 Rick and Morty’’ modeline sahip olmak istiyorsanız Sneaks Up mağazalarını veya https://www.sneaksup.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu