ModaAlışverişManşet

Rachel Araz x Koton: A.I Collection

Koton ve yapay zekanın heyecan verici buluşmasına tanık olmaya hazırlanın!

Trendlerin öncüsü Koton, dünyada ilk kez yapay zeka ile tasarlanmış bir koleksiyonu hayata geçirdi ve müşterileri ile buluşturdu. 

Koton tasarımcılarının, Midjourney’nin yapay zeka platformuna verdiği komutlarla oluşturulan “Koton A.I. Collection” teknolojiyi Koton’un tasarım ve trend uzmanlığıyla birleştiriyor.

koton işbirliği ile rachel araz

Modanın geleceğine yön veren bu özel koleksiyon yeni yıla özel tasarımlarıyla Rachel Araz x Koton koleksiyonu altında sınırlı sayıda moda severlerle buluşuyor. 

Koton tasarımcılarının moda uzmanlığı ve tasarım kabiliyeti, sınırsız yaratıcılığa imkan veren, yapay zeka laboratuvarı olarak tanımlanan Midjourney ile birleşerek geleceğin modasını ulaşılabilir kılıyor. 

Koton tasarımcıları tarafından Midjourney ile tasarlanmış ve hayata geçirilmiş bu özel koleksiyon, yılbaşına özel hazırlanmış benzersiz 3 modelden oluşuyor.

koton x rachel araz

Koton, Ağustos ayında “Rachel Araz x Koton Virtual Runway” projesiyle Türkiye’nin MetaVerse odaklı ilk defilesini gerçekleştirmişti.

Şimdi modanın geleceğine imza atan “Koton A.I. Collection” projesiyle moda severler yapay zeka teknolojisi ile tasarlanan ürünleri ilk kez deneyimleme fırsatı buluyor.

Hayal gücü ve yaratıcılığın yapay zeka imkanları ile birleştiği “Koton A.I. Collection” projesi için yaratıcı teknoloji ajansı ME ile güçlerini birleştiren Koton’un bu özel koleksiyonu seçili Koton mağazalarında ve koton.com adresinden ulaşılabilir.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu