Cilt BakımıAlışverişGüzellikManşet

Shiseido ile Etkili Güneş Bakımı

Shiseido’nun her cilt tipine uygun ve ısı, ter ve suya maruz kaldığında etkisi artan UVA/UVB filtreli güneş bakım ürünleri yaz aylarında vazgeçilmeziniz olacak.

Shiseido Clear Sunscreen Stick SPF 50+

Güneş ışınlarına karşı çok yüksek koruma sunan Clear Sunscreen Stick SPF 50+, cilt sağlığını koruyor ve nemlendiriyor. Su ve ter ile temas ettiğinde etkisi güçlenen güneş koruyucu stik, şeffaf yapısıyla günün her anında kolay kullanım sağlıyor. Tüm cilt tiplerine uygun ürün ciltte yumuşak ve rahat bir his bırakıyor.

Shiseido Urban Environment Age Defense Oil-free SPF30

Yaşlanma karşıtı Urban Environment Age Defense Oil-free SPF30, yağsız ve günlük kullanıma uygun yapısıyla UV ışınlarına ve çevre kirliliğine karşı etkili koruma sunuyor. Ciltle kusursuz bir şekilde bütünleşerek sıkılaşmış, parlak ve nemli bir cilt yaratıyor. Hafif dokusu sayesinde makyaj öncesi kolaylıkla kullanılabiliyor.

shiseido

Shiseido Expert Sun Protector Face Cream SPF 50+

Expert Sun Protector Face Cream SPF 50+, cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı korurken foto yaşlanmanın neden olduğu ince çizgilerin ve renk eşitsizliğinin önüne geçiyor. Isıya ve suya dayanıklı güneş koruyucu yüz kremi hafif yapısı sayesinde ciltte rahatlamış bir his bırakırken nemlendiriyor.

Shiseido After Sun- Intensive Damage SOS Emulsion

Güneş sonrası rahatlatıcı ve onarıcı After Sun – Intensive Damage SOS Emulsion, içeriğindeki hyalüronik asit ile cildi nemlendirirken aloe vera ve nane özü sayesinde kuruluk hissini hafifletiyor. 24 saat boyunca nemlendirme sağlayan bakım emülsiyonu UV hasarı, erken yaşlanma belirtileri ve leke oluşumuna karşı cildi yeniliyor ve onarıyor.

Shiseido Expert Sun Protector Lotion SPF50+

Suya ve sıcağa dayanıklı Expert Sun Protector Lotion SPF50+, UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sağlıyor. Sıcaklık arttığında ve suyla temas ettiğinde etkisi güçlenen yüz ve vücut losyonu güneş ışınlarının sebep olduğu yaşlanma belirtilerinin önüne geçiyor. Ciltte yumuşak bir his bırakıyor ve rahatlama sağlıyor.  

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu