AlışverişGüzellikManşet

Shiseido: Intense

Ginza ailesinin yeni 3. üyesi Shiseido Intense Eau de Parfum, Isparta gülünün zarafeti ve vanilyanın büyüleyici kokusuyla duyguları sihirli bir güce dönüştürürken en özel anlarda tutkunuzu açığa çıkarıyor.

Modernlik ve Japon geleneği arasında ince bir denge kuran Ginza, adını 150 yıl önce Shiseido’nun hikayesinin başladığı, Tokyo’nun en ikonik, canlı ve kozmopolit yeri olan Ginza’dan alıyor.

Adsiz tasarim 2023 01 23T134913.323

Shiseido, Ginza ile kadınlığı yücelten bir koku sunarken Shiseido Ginza Eau de Parfum Intense ile yoğun duygularınızı en büyük güç kaynağı haline getiriyor. 

Ginza Eau de Parfum Intense, 150 yıldır Shiseido’nun ikonik rengi olan kırmızı ile tutku, enerji ve ateşin vücut bulmuş hali olarak ruhunuza enerji veriyor.

Tüm korkuları yatıştıran ve harekete geçiren kırmızı rengi, kadifemsi gül notalarıyla Ginza Intense’de buluşuyor. 

Ginza Intense, yasemin, wisteria, Ispata gülü, hinoki ve sandal ağacı aromalarını muhteşem bir uyumla bir araya getiriyor. Ginza Intense’in şehvetli kokusu frenk üzümü yaprağının meyvemsi ekşi notalarıyla açılıyor.

Ardından, kadınsı frenk üzümü notaları gösterişli tutkusunu arttırarak paçulinin bağımlılık yaratan yoğunluğu ve vanilyanın sıcaklığı ile harmanlanarak karşı konulamaz bir deneyim yaratıyor. 

shiseido

Bu iddialı parfüm, kokusuyla olduğu kadar kadının gücünü vurgulayan nefes kesici şişe tasarımıyla da büyülüyor. Her kadının kendine olan güvenini ortaya çıkaran parfüm, ünlü Fransız tasarımcı Constance Guisset tarafından yaratılan patentli şişesinde hayat buluyor.

Cam şişe, her kadının sahip olduğu içsel gücün sembolik bir hatırlatıcısı olarak kırmızı bir hançerle bölünüyor ve tüm gücünü açığa çıkarmak için kokunun içine saplanıyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu