Cilt BakımıAlışverişGüzellikManşet

Shiseido Ultimune Yeni Formülü ile Karşınızda!

Shiseido’nun 1 numaralı cilt bakım serumu, Ultimune ve Ultimune göz bakım kreminin yenilenen formülüyle 10 kat daha güçlü ve canlı görünen gözlere ulaşmak artık hayal değil.

Shiseido Ultimune

1872’den bu yana cilt bakımında devrim yaratan Shiseido’nun, en sevilen cilt bakım serumlarından Ultimune serisinin göz bakım kremi Ultimune Power Infusing göz bakım kremi yenilenen formülüyle cildinizi güçlendiriyor ve yaşlanmanın etkilerine karşı aktif bir şekilde koruyor.

Shiseido Yeni Ultimune Power Infusing Concentrate

Yenilenen formülüyle yaşlanmanın etkilerine karşı savaşan Ultimune Power Infusing Concentrate, daha canlı ve genç görünümlü bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Cildinizi nemlendiren ve dış etkenlere karşı koruyan bu benzersiz formül, cildin hayati mikro sirkülasyonunu uyararak cildinizi ideal formuna ulaştırıyor.

Shiseido Ultimune

Ultimune Power Infusing serum, yalnızca günler içinde gözle görülür şekilde daha parlak, 1 ay içinde de daha sıkı ve esnek bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. ImuGenerationRED teknolojisi sayesinde bir şişe kullanım sonrasında cildi yeniliyor ve kırışıklık görünümünü azaltıyor.

Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrate

Yenilenen formülüyle 10 kat daha etkili olan Ultimune Power Infusing göz kremi, cildinizin iç savunma mekanizmasını harekete geçirerek göz çevresindeki hasarı iyileştiriyor ve yaşlanmanın ilk belirtilerine karşı aktif bir şekilde savaşıyor. Daha canlı ve genç bakışlara ulaştıran bu eşsiz formül, aynı zamanda göz altındaki halka görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

Shiseido Ultimune

İçeriğindeki fermente edilmiş gül ve beta glukan sayesinde ölü hücre oluşumunu engelleyen Ultimune Power Infusing göz kremi, göz çevresindeki cildin daha ince ve hassas  olduğu göz önünde bulundurularak Ultimune Power Infusing serumdan 10 kat daha konsantre bir formülle özel olarak hazırlanıyor.  

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu