Cilt BakımıAlışverişGüzellik

Shiseido: Waso Serisi

Mucizevi Japon içerikleri cilt bakım rutininize taşıyan Shiseido’nun vegan Waso serisinin %90 doğal bileşenlerden oluşan yeni üyesi Waso Multi Relief SOS Balm artık Türkiye’de!

Shiseido Waso Multi Relief SOS Balm

Waso ailesinin en yeni üyesi Shiseido Waso Multi Relief SOS Balm, özel formülüyle cilt ve saçların ihtiyacı olan nemlendirici ve besleyici bakımı sunuyor. Su içermeyen konsantre içeriğe sahip çok amaçlı balm göz çevresinden tırnaklara, kurumuş dudaklardan hasar görmüş saçlara mucizevi etki yaratıyor. Tek bir kutuda sayısız bakım ürününü buluşturuyor ve ciltle temas ettiği anda eriyerek ipeksi bir yağa dönüşüyor. Ürünün yıldız bileşeni Japon kamelyası çekirdeği yağı cildi nemlendirip yumuşatırken saçları hasara karşı koruyor ve doğal parlaklığını arttırıyor. 

shiseido

Waso Yuzu-C Eye Awakening Essence

Göz çevresine anında parlaklık kazandıran Shiseido Waso Yuzu-C Eye Awakening Essence, yorgun görünümü gideriyor ve cildi canlandırıyor. 12 saat boyunca yoğun nem sunan göz bakım kremi cildi serinletiyor, koyu halkaları ve şişkinliği hafifletiyor. 

Waso Yuzu-C Glow-On Shot Serum

Cilde anında parlaklık ve nem kazandıran çift fazlı Waso Yuzu-C Glow-On Shot Serum, içeriğindeki Yuzu ve C vitamini ile yaşlanma belirtilerinin önüne geçiyor. Daha yumuşak ve esnek bir görünüm sunan serum cildi gün boyu derinlemesine nemlendiriyor.   

Waso Shikulime Color Control Oil-Free Moisturizer SPF30

Nemlendirme, renk eşitleme ve korumayı bir arada sunan Waso Shikulime Color Control Oil-Free Moisturizer SPF30, yağsız ve renkli yapısıyla cilt tonuna uyum sağlıyor. Cilt bariyerini onaran nemlendirici parlamayı önlüyor ve gün boyu pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm yaratıyor. Hava kirliliğine karşı cildi koruyor ve cilde yapışmasını önlüyor. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu