AlışverişGüzellikMakyajManşet

Shiseido: Wetforce Teknolojisi

Shiseido, yaz aylarını suya ve ısıya dayanıklı, yenilikçi teknolojiler kullanılarak yaratılan makyaj ürünleriyle karşılıyor.

Shiseido Sports BB Cream SPF50+

“Ultimate Sun Protection” formülüyle yaratılan Shiseido Sports BB Cream SPF50+, cildin ıslandığında da kusursuz görünmesini sağlıyor. Hem makyaj, hem de bakım özelliği taşıyan krem, doğal bitişli formülüyle günlük hayatın her saatinde makyajın akmaması için hızla kuruyor.

Plajda ve sıcak yaz günlerinde dahi cilde uzun süre kalıcı ve sağlıklı bir görünüm veren ürün, benzersiz WetForce teknolojisi sayesinde ıslandıkça cildi daha çok koruyor ve güzel görünmek, hissetmek isteyen tüm kadınlar için eşsiz bir kapatıcılık sunuyor. 

TechnoSatin Gel Lipstick

Shiseido’nun son 90 yılda dudak kategorisine katkıda bulunduğu birçok yeniliğin kutlaması niteliğindeki TechnoSatin Gel Lipstick, uzun süre kalıcı yapısıyla teknolojinin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Ağırlık yapmayan formülüyle sanattan ve Shiseido’nun uzun süredir devam eden bilim ve yenilik tutkusundan ilham alan ürün, içeriğindeki Benibana Yağ Karışımı ile pürüzsüz, nemli ve bakımlı bir his bırakıyor.

Dudakların ihtiyaç duyduğu E vitaminini sağlıyor. Hem günlük, hem de gündüzden geceye makyaj görünümleri için kullanılan ruj, kırmızı, pembe ve nötr olmak üzere farklı tonlarda renk seçenekleriyle konforlu bir bitiş sağlıyor. 

shiseido

ImperialLash MascaraInk

Ultra ince pigmentlere sahip Shiseido ImperialLash MascaraInk, kirpiklere hacim ve uzunluk verirken ağırlık, bulaşma ve akma yapmıyor. “Wax Blend” formülüyle eksik kirpikleri tamamlamak için mükemmel bir doku oluştururken kısa ve alt kirpikleri boyuyor ve tek tek ayırarak belirginleştiriyor.

Brow InkTrio

Suya ve tere dayanıklı formülüyle Shiseido Brow InkTrio, kaşları zahmetsizce dolduruyor ve şekillendiriyor. İnce kalem ucu sayesinde kaşlara doğal ve tüy gibi bir görünüm verirken kalemin arka ucunda bulunan kaş tarama fırçası ve aplikatörüyle uygulamayı kolaylaştırıyor. Blonde, Taupe, Deep Brown, Ebony renk seçenekleriyle her cilt tonu ve saç rengiyle uyumlu doğal kaşlar sunuyor. 

Kajal InkArtist

12 saat boyunca dayanıklı, su ve ter geçirmeyen Shiseido Kajal InkArtist, bulaşmaya ve dağılmaya dayanıklı formülü ile rahat bir uygulama sağlarken yüksek etkili pigmentiyle hafif bir his bırakıyor. Göz kalemi, kaş ve göz farı olarak kullanılabilen çok yönlü ürün, yumuşak ucu ile gözün iç kenarı boyunca ince ve pürüzsüz bir çizgi oluşturuyor.

Antik ve modern Japonya’dan esinlenen, tam 10 renge sahip Kajal InkArtist, arka ucunda yer alan kalem tıraşı ve aplikatörüyle bir göz kaleminden daha fazlasını sunuyor. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu