GüzellikCilt BakımıManşet

Shiseido, Anne Hathaway’i Yeni Global Marka Elçisi Olarak Duyurdu!

Shiseido ve Anne Hathaway, markanın lider anti-aging serisi Vital Perfection’ı New York’ta gerçekleşen etkinlikte tanıttı. 

shiseido


Shiseido, 150 yıllık köklü mirasıyla insanların içlerindeki potansiyeli açığa çıkarmayı hedefleyen bir cilt bakım markası olarak bilinir. Son dönemde, Akademi ödüllü aktris, yapımcı ve moda ikonu Anne Hathaway ile iş birliği yaparak önemli bir adım atmıştır. New York’ta gerçekleşen keyifli bir davette bu iş birliğini tanıttılar. Virgin Hotel’de gerçekleşen özel etkinliğe dünya çapında tanınan isimlerin yanı sıra Türkiye’den Rachel Araz Kiresepi katıldı.

Global Shiseido Vital Perfection elçisi Anne Hathaway, Shiseido iş birliğini “Vital Perfection’ın tüm vücutla mükemmel bir uyum içinde çalışmasını çok seviyorum. Bilimsel araştırmalar üzerine kurulan Vital Perfection, gözle görülür etkiler sunarak cildi besliyor ve en iyi görünümüne kavuşturuyor.  Shiseido’nun Vital Perfection serisinde sade ve sofistike duruşu, marka gelenekleri ve 150 yılı aşkın geçmişinin bilgi birikimiyle kusursuz bir şekilde harmanlamasına hayranlık duyuyorum.” sözleriyle anlattı.

1695232100 Shiseido Vital Perfection Photo Credit Getty Images

Devrimsel bir buluş niteliğindeki Intensive WrinkleSpot Treatment, içeriğindeki saf retinol ile derin kırışıklıkları ve koyu leke görünümünü yalnızca bir haftada iyileştiriyor.

Shiseido’nun eşsiz formülü ve özel olarak geliştirilen ambalajı, kolayca bozulabilen retinol bileşenini koruyor ve aktif ve taze kalmasını sağlıyor. Ekim ayında piyasaya sunulacak Vital Perfection serisinin en yeni üyesi Vital Perfection Liftdefine Radiance Night Concentrate, belirgin hatlara sahip, sıkı ve toparlanmış bir cilt görünümü yaratarak gece rutininin vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. Shiseido bilim insanları tarafından geliştirilen LiftDynamic 4D Teknolojisi, yüz kaslarının yer çekimine karşı koymasını sağlarken, ciltte oluşan sarkmaları iyileştiriyor ve yüz hatlarını belirginleştiriyor.

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu