Cilt BakımıGüzellikManşet

Derinlemesine Temizlenmiş Ve Pürüzsüz Ciltlerin Formülü: Sinoz Yüz Temizleme Jeli

Sinoz, yağlı ve karma ciltler için özel olarak tasarlanmış olan Yüz Temizleme Jeli ile cilt temizleme kategorisine yeni bir soluk getiriyor. Bu özel formül sayesinde, cildiniz artık hiç olmadığı kadar temiz, bakımlı ve canlı görünecek! İçeriğindeki Salisilik Asit, Zinc PCA ve Çay Ağacı özü ile zenginleştirilmiş olan bu ürün, cildi aşırı yağdan arındırırken, size alışık olmadığınız bir pürüzsüzlük, derinlemesine temizlik ve mat bir görünüm sunar.

Sinoz’un yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltler için özel olarak geliştirdiği bu arındırıcı yüz temizleme jeli, ciltteki fazla yağı, kiri ve makyaj kalıntılarını nazikçe temizlerken aynı zamanda gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar ve akne ile siyah noktaların oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Yagli ve Karma Ciltler Icin Yuz Temizleme Jeli 2

Ürünün içeriğinde bulunan aktif maddeler cildinizi germez, kurutmaz ve dış etkenlere karşı korur. Cildinizi nemlendirir ve sebum dengesini sağlar, böylece cildiniz ferahlar ve canlanır.

İşte Sinoz Yağlı ve Karma Ciltler için Yüz Temizleme Jeli’nin içeriğinde yer alan bazı anahtar aktif maddeler:

  • Salicylic Acid (Salisilik Asit): Gözenekleri derinlemesine temizleyerek ciltteki yağı kontrol altına alır ve aynı zamanda akne oluşumunu önler.
  • Zinc PCA: Yağlı ve akneye meyilli ciltlerde yağ oranını dengeler.
  • Niacinamide: Cildin nem dengesini korur, cilt bariyerini güçlendirir ve cildin sağlıklı görünümünü ve doğal savunma mekanizmasını sürdürmesine yardımcı olur.
  • Aleo Vera: Cildi yatıştırır ve nemlendirir.
  • Panthenol: B5 vitamini olarak da bilinen Panthenol, cildi nemlendirir, canlı görünmesini sağlar ve cildin onarılmasında etken rol oynar.
  • Cucumber Extract (Salatalık Özü): Cildi arındırır, kurumasını engeller ve dış etkenlere karşı korur.
  • Tea Tree Extract (Çay Ağacı Özü): Akne oluşumunu önlemeye yardımcı olur, cildi yeniden yapılandırmaya ve onarmaya katkıda bulunur, gözenekleri temizler ve arındırır.

Sinoz Kozmetik ürünlerine online alışveriş siteleri ve seçkin kişisel bakım marketlerinden, örneğin Watsons, Gratis, Rossmann gibi yerlerden ulaşabilirsiniz.

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu