ModaAlışverişManşet

The North Face: NSE Koleksiyonu

The North Face, NSE ile farklı alt kültürlerden ilham aldığı bir koleksiyon sunuyor.

2000’lerin enerjisinden aldığı ilhamı NSE koleksiyonu ile kutluyor.

Her keşfin süreç boyunca büründüğü farklı biçimleri ve versiyonlarını yansıtan koleksiyon, sessiz ama bir o kadar da özgün ve asi Londralı sanatçı Kam-BU’nun imzasını taşıyor.

Keşif modasını estetik bir şekilde yorumlayan “NSE Drop 1” koleksiyonu, The North Face’in en çok sevilen kapsül koleksiyonunu yeniden yorumluyor.

Sanatçı ve iklim aktivisti Kam-BU’nun bakış açısıyla yeniden tasarlanan ikonik parçalar, yeni renk grupları ve işlemelerle hayat buluyor. 

Koleksiyonun başlıca parçaları, Dryvent Carduelis mont, Denali mont ve gardıroplara yeni bir hava katan imza ayakkabısı VECTIV Taraval  iki yeni modelinden oluşuyor.

Müziğin ve modanın buluşması olan bu yeni koleksiyon ifade etme özgürlüğünden yola çıkarak güçlü ve asi bir tarz ortaya koyuyor. The North Face’in Never Stop Exploring kampanyasının doğayla harmanladığı NSE Drop 1 koleksiyonunda canlı renkler ön plana çıkıyor.

NSE Drop 1 koleksiyonu www.thenorthface.com.tr adresinden ve seçili North Face mağazalarından ulaşılabilir.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu