Sağlıkİyi YaşamManşetSeyahat

TheLifeCo ile WellCation

Güzellik, sağlık, gençleşme, kilo kontrolü ve daha fazlası için sağlıklı bir mola…

Tatil anlayışı TheLifeCo Wellbeing merkezleri ile adeta yeniden tanımlanıyor. Bodrum, Antalya ve Phuket’te bulunan TheLifeCo Wellbeing, ziyaretçilerini sezonun ilk tatili olan Ramazan Bayramı’nda yenilenmek, sağlıklı kilo vermek ve yaza hazırlamak isteyenlere özel detoks programları ve wellbeing uygulamalarıyla karşılıyor.

TheLifeCo Wellbeing merkezlerinin 17 senelik tıbbi uzmanlığı ile sunduğu sağlık odaklı tatiller, ziyaretçilerine dinlendirici bir ortamda bedensel yenileme, kilo verme, zihinsel ve ruhsal rahatlama fırsatı sunuyor. Detoks programları kişinin sağlıklı zayıflama ile fit ve daha genç bir görünüme kalıcı olarak ulaşmasını, damar yoluyla verilen Ozon, Glutatyon ve C Vitamini gibi takviyeler ise seneler içinde elde edeceği bağışıklık güçlendirici etkiyi kısa sürede kazanmasını sağlıyor.

Stres, hareketsiz bir yaşam tarzı, kötü beslenme alışkanlıkları, hava kirliliği, işlenmiş gıdalar, hazır gıdaların çoğunda kullanılan kimyasallar ve çevre kirliliği vücudumuzda yıllar boyunca toksin birikmesine ve kontrolsüz kilo alımına neden olabiliyor.

Yıllardır bir çok ülkeden binlerce misafirin hayatına dokunan ve iyileşme yolcuğunda profesyonel destek veren TheLifeCo uzmanları metabolizmayı düzenleyen, kan şekerini, kolesterolü dengeleyen ve vücudu arındıran sağlıklı bir diyet ve destek terapilerle, misafirlerinin kısa süre içerisinde ideal sağlığını geri kazanmasını sağlıyor.

thelifeco

Sezon yaklaşırken en iyi zayıflama inzivası…

En yeni tıbbi teknolojilerin uygulandığı TheLifeCo Wellbeing’e özel programlar, fizyolojik dengeyi teşvik ederken bağışıklık sistemini de güçlendirir. Vücudu arındırmak, sağlıklı kiloya kavuşmak ve bağırsak mikrobiyomunu güçlendirmek için tasarlanan bu özel programlar, tamamen kişiselleştirilmiş, dönüştürücü bir deneyim yaşatır. TheLifeCo’da sağlık taramalarının yanı sıra, diyetisyen konsültasyonları beslenme koçluğu ile birleştirilir. Zayıflama ve SPA terapileri; vücudu şekillendirmek, temizlemek ve detoksu teşvik etmek için programın önemli bir kısmını oluşturur.

TheLifeCo’da sunulan detoks programlarının tümü, vücudun doğal yenilenme sürecine yardımcı olmak ve iyileşmeyi hızlandırmak için tasarlanmıştır. Yaşlanma karşıtı diyet programlarından sıvı veya raw-vegan beslenmeye kadar birçok seçeneğe sahip bu ünlü detoks inzivası, Kate Moss, Naomi Campbell gibi süper modellerin de her yıl güzellik ve iyileşme desteğine ihtiyaç duyduğu anda ilk tercihi olarak da karşımıza çıkıyor.

Diyabet’te Önleyici ve İyileşme Sağlayan Programlar

Dünyanın sağlıklı atan kalbi olmayı hedefleyen TheLifeCo Wellbeing merkezleri; sağlıklı ve hızlı kilo vermenin yanı sıra, kronik hastalıkların (diyabet, hipertansiyon, vb) oluşmasındaki asıl nedeni ortadan kaldırarak iyileşme sağlamak için de artık en doğru lokasyon olarak tanımlanıyor.

TheLifeCo’da, ihtiyaçlarınıza göre hazırlanan özel bir diyabet tedavisi programı insülin seviyenizi kontrol altına alabilir, pre diyabet ve tip 2 diyabet ilaçlarını hayatınızdan çıkarabilir ve daha sağlıklı bir hayata geçiş yapabilirsiniz.

Nisan ayı “Diyabeti Yenme” ayı

Her yıl Nisan ayı “Diyabeti Yenme” ayı olarak kutlanıyor. Amerika “Defeat Diabetes Foundation” (D.D.F) vakfı tarafından yapılan araştırmalara göre; 2030 yılına kadar dünya çapında yaklaşık 643 milyon kişinin diyabetle yaşayacağı tahmin ediliyor. D.D.F. Tip 2 diyabetin önlenebilir doğası hakkında farkındalık yaratmayı ve hastalığa yakalanma olasılığını en aza indirmek için uygulanabilecek çok sayıda yaşam tarzı ve diyet değişikliğine odaklanıyor.

TheLifeCo merkezlerindede tam bir sağlık kontrolü yaptırabilir, çeşitli detoks programları ve bu programların etkisini hızlandıran ek terapilerden faydalanabilir ve yaşam boyu kaliteli bir yaşam sürmek adına ilk adımı atabilirsiniz. Ulaşmak için: www.thelifeco.com

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu