AlışverişManşet

TheLifeCo’nun En Sevilen Üyesi: Organik Roll-on

TheLifeCo, 2005 yılında kurulan Türkiye’de wellbeing, sağlıklı yaşama destek ve ideal sağlığınıza ulaşmak konusunda hizmet veren ilk ve tek organizasyondur.

Sağlıklı yaşamın temel taşı olan sağlıklı gıdalar tüketmenin önemini biliyorlardı, ancak ülkemizde bu bilinç ve bu bilinçte tüketebilecekleri ürün sayısı yetersizdi.

Merkezlerinde edindikleri tecrübeyle ürünler geliştirmeye başladıklar. Hindistan cevizi yağı, agave şurubu, Himalaya tuzu gibi şimdi çok popüler olan pek çok ürünü Türkiye’ye getiren ilk marka oldular.

Şimdi ise markalarına ait 120 çeşit ürünü tüm online satış siteleri, seçkin aktarlar ve gurme marketlerde sizlerle buluşturuyorlar. Ayrıca sağlıklı yaşamı destekleyen 100’den fazla kaliteli ve güvenilir markanın ürünlerini de thelifecoshop.com’da satışa sunuyorlar.

Sağlıklı yaşam konusunda deneyimlerini, ürün geliştirme alanında da kullanarak çalışmalarına devam ediyor, yeni doğal lezzetler, besin takviyeleri, ekstraktlar, değerli yağlar, organik kişisel bakım ürünleri ve daha pek çok ürünü markayı deneyimleyen ve benimseyen müşterilerin iç görülerinden yola çıkarak ailelerine ekliyorlar.

Bizler de sizler için TheLifeCo’nun en sevilen üyesi Organik Roll-on Deodorant White Flowers’ı inceleyelim dedik.

TheLifeCo Organik Roll-on Deodorant White Flowers

thelifeco
  • White Flowers, hafif çiçeksi kokusu ile doğal ve taze hissetmenizi sağlar.
  • Üretiminde tamamen doğal bir mineral tuz olan potasyum alum kullanılmıştır.
  • Organik Mersin Suyu, Organik Aloe Vera ve doğal bir mineral tuz olan Potasyum Alum sayesinde terlemeyi engellemeden kötü kokuları ortadan kaldırır.
  • Yapışkan his, leke ve beyaz kalıntı bırakmaz.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
  • Cosmos Organik sertifikalıdır.
  • Aerosol, Paraben, alkol, sentetik koku, petrol bazlı kimyasal, Aliminium Zirconium, Aluminium Chlorohydrate içermez!

Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu