Saç BakımıGüzellikManşet

Tiramisu Blonde: 2023 Kışına Özel Sarı

Kış sezonunun popüler kış rengi tiramisu blonde oldu. Doğal bir dip, sert olmayan geçişler ve sıcak yansımalar ile kış sezonunun rahat, uyumlu ve popüler sarı saç rengini keşfetmeye var mısınız?

Kış aylarında sık sık duyduğumuz cümle ile başlayalım: “Keşke bu kış saçlarımı koyu tonlarda tercih edebilsem ancak sarıdan da vazgeçemiyorum ki!” İşte bu yüzden bu renk tam size göre…

Doğal ve yumuşak geçiş ile sıcak yansımaları buluşturan tiramisu blonde, kış aylarında popüler sarı saç tercihlerinin başında geliyor. Fazla kontrast yaratmıyor fakat natürel saç renginiz ile de çakışmayan dipler sunuyor.

Aynı zamanda sarıyı rahat ve kolay kullanımlı bir hale getiriyor. Sıcak sarı geçişlere sahip saç boyaları ise rengin her cilt ile uyumlu olmasına yarıyor.

Tiramisu blonde rengini tamamen kendi zevkinize göre uyarlayabilirsiniz. Dilerseniz renk paletinin daha koyu ya da daha açık sarısını tercih edebilir, farklı sarı tonları ile saçlarınıza boyut katabilir ve yüzünüzü çerçeveleyen tutamları daha parlak tonlar içerisinden seçerek aydınlık bir illüzyon oluşturabilirsiniz.

Doğal bir dip, yumuşak geçişler ve sıcak yansımalar: Karşınızda Tiramisu Blonde!

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu