AlışverişManşetModa

Tommy Hilfiger: 2023 İlkbahar Koleksiyonu

Tommy Hilfiger, 2023 İlkbahar Koleksiyonu’nu Tommy Hilfiger Showroom Ferko Signature Plaza’da düzenlenen bir davetle tanıttı.

Etkinlikte; Kadın, Erkek, Jeans, Icons, Ayakkabı ve Aksesuar Koleksiyonları tanıtıldı. 

Dünyada lüks giyim, tasarım ve yaşam tarzı ürünleri alanında en tanınmış gruplardan biri olan PVH grup çatısı altındaki marka, yeni koleksiyonunu seçkin bir davetle tanıttı.

PVH Türkiye, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Kıdemli Müdürü Anita Koncabahar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen lansmanda, İlkbahar 2023 Koleksiyonu’ndan modern stiller dikkatleri çekti.

tommy hilfiger

İlkbahar 2023 Koleksiyonu’nda klasik çizgiler, modern tasarımlar ile güncelleniyor. Deniz mavisinden okyanus mavisine, beyazdan krem tonlara uzanan stiller, Monogram desenli modeller, kolejli montlar, merserize – keten ve koton kumaşlar, denizci çizgili üst giyimler yaz günleri için mükemmel bir rahatlık sunuyor.

İlkbahar 2023 Koleksiyonu’nun dikkat çeken kapsül koleksiyonlarından Tommy Hilfiger & Andy Warhol ürünlerinde özel dikişli polo ve pamuklu bermuda şortlar, poplin gömlekler, özel dikim ceket ve pantolondan oluşan yaz takımları dikkat çekiyor.

Fatih Tezcan, Defne Ercan, Başak Cemşit, Şeyda Malkoç, Anita Koncabahar ve Emre Karacan’ın da katıldığı İlkbahar 2023 Koleksiyonu tanıtımına; Hivda Zizan Alp, Rüya Büyüktetik, İlayda Oymak, Gökhan Bensiz, Nil Ninat ve Zeynep Soylu gibiisimler katılarak tasarımları yakından inceleme fırsatı buldular.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu