AlışverişManşetModa

Tommy Hilfiger: Classics Reborn Koleksiyonu

Tommy Hilfiger ve Shawn Mendes, İlkbahar 2023 sezonunda daha iyi bir geleceği hedefleyen Classics Reborn Koleksiyonu için iş birliği yapıyor.

Shawn Mendes ile iş birliği en son kampanyayı ve koleksiyonu şekillendiren sürdürülebilirlik odağıyla geliştirildi.

AMSTERDAM, HOLLANDA (MART 2023) – Bir PVH Corp. [NYSE: PVH] şirketi olan Tommy Hilfiger, GRAMMY adayı, çok sayıda platin albüm sahip şarkıcı ve besteci Shawn Mendes ile birlikte Tommy X Shawn Classics Reborn kapsül koleksiyonunu ve kampanyasını duyurdu. 15 Mart 2023’ten itibaren satışa sunulacak ortak koleksiyon zamansız klasikleri yeniden tanımlayarak özünde sürdürülebilirlik fikriyle tasarlanan prep ikonlarına yeni bir hayat veriyor.

Shawn Mendes ile birlikte tasarlanan yeni koleksiyon TOMMY HILFIGER‘ın 90’lar öncesi prep yaklaşımından ilham alıyor ve rahat kalıplarla orijinal konforu vurgularken özellikle kapsayıcılığa odaklanıyor. İkonik TOMMY HILFIGER görünümlerinin çağdaş yorumlarını sunan yeni tasarımlar bugünün ve yarının klasiklerinden oluşan bir koleksiyon oluşturuyor. İş birliği, Mendes ve Hilfiger’in paylaştığı sürdürülebilirlik vizyonunu ve geri dönüştürülmüş ve yenilikçi malzemeler kullanma yaklaşımını benimsiyor. 

Kampanyada şarkıcının arkadaşları ve ailesinin yanı sıra sürdürülebilirlik savunucuları ve yeni nesil kreatiflerden oluşan bir kadro rol alıyor. Shawn’a kız kardeşi Aaliyah Mendes, sanatçı, şarkıcı-besteci ve yakın arkadaşı Jon Vinyl, sanatçı yapımcı Mike Sabath, çok yönlü sanatçı Ahmad Cissé, yazar ve model Maye Musk, tasarımcı Czarina Kwong, değişim savunucusu Deprise Lons ve modeller Yvesmark Chery ile Anita Jane Pathammavong eşlik ediyor.

tommy hilfiger

Tommy Hilfiger’ın Classics Reborn kampanyası, merkezinde modern prep yer alan 28 parçalık erkek giyim ve kadın giyim koleksiyonunu tanıtıyor.

Tommy Hilfiger ve Shawn Mendes’in yaklaşımına dört ilke ilham verdi. İlk iki ilke olan Color Reborn (Renklerin Yeniden Doğuşu) ve Materials Reborn (Malzemelerin Yeniden Doğuşu) koleksiyonun sürdürülebilir inovasyonlar içermesini sağlarken diğer iki ilke olan Self Reborn (Özün Yeniden Doğuşu) ve Community Reborn (Toplulukların Yeniden Doğuşu) çağdaş bir yaşam biçimini düşünmeyi teşvik ediyor. 

Color Reborn (Renklerin Yeniden Doğuşu) geri dönüştürülmüş kumaşlardan üretilen ve canlı renkler kazanan malzemeler içeriyor. Recycrom™, tüketici öncesi fabrika kesim atıklarından elde edilen elyafın renkli bir toz haline getirilip yeniden işlenerek boyaya dönüştürülmesi için yeni bir teknik kullanıyor.

Materials Reborn (Malzemelerin Yeniden Doğuşu) en ileri teknolojiyi entegre ederek geri dönüştürülmüş tekstil malzemelerden konforlu yeni iplikler üretiyor. Ağaç lifleriyle harmanlanan geri dönüştürülmüş tekstil atıklarından elde edilen Circulose® malzemenin kullanılması saf kaynaklara bağımlılığı azaltıyor ve atılan pamuklu tekstillerin çöpe gönderilmek yerine daha döngüsel bir geri dönüşüm sisteminin parçası olmasını sağlıyor. 

Self Reborn (Özün Yeniden Doğuşu) fikirlerden tutkulara, bakış açılarından giydiklerimize kadar her şeye yeni bir bakışla yaklaşma taahhüdünü yansıtıyor.

Community Reborn (Toplulukların Yeniden Doğuşu) ise kendinizi, daha iyi olmanız için sizi harekete geçiren insanlarla çevrelemeyi vurguluyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu