AlışverişManşet

Under Armour: Hızı Yeniden Tanımlar

Under Armour Flow Velocity Elite, bugüne kadarki en rekabetçi ve profesyonel koşu ayakkabısı olarak raflarda yerini aldı. 

Misyonumuz; sporculara destek olmak için mümkün olan en iyi performans çözümlerini geliştirmek. Bu doğrultuda gerçekleştirilen araştırmalar, özellikle koşu dalında taban deneyiminin, performansta ciddi bir fark yarattığını ortaya koyuyor. Under Armour; uzun yıllardır korunan dünya rekorlarının kırıldığı ve nitelikliliğin giderek daha zorlu bir hale geldiği günümüzde, koşu ayakkabılarında yepyeni standartlar sağlıyor. 

Her adıma amaç, verimlilik ve ivme kazandırmak için yola çıkan Under Armour, yeni maraton ayakkabısı UA Flow Velocity Elite’i geliştirerek ipi göğüslemeye kararlı. Flow teknolojisiyle donatılan bu devrim niteliğindeki ayakkabı, yarış sezonunda birincilik için mücadele eden profesyonel sporcuların “hız” anlayışlarını tümüyle değiştirecek.

Under Armour ile Yarış Günü Artık Daha Hızlı ve Daha Renkli

Maraton koşucuları için özel olarak geliştirilen ve parlak yeşille vurgulanan nötr ve canlı renkleriyle dikkat çeken Flow Velocity Elite, ayakkabılarında hem esneklik hem destek arayan koşucular için ideal. 

Yumuşak köpük orta taban içinde yer alan ve sıkışarak darbeyi geri dönüştüren tam boy karbon fiber plaka sayesinde, Flow Velocity Elite ile atılan her adım daha güçlü. Bu bileşenler bir arada çalışarak, enerjinin patlayıcı bir şekilde geri kazanılmasını sağlıyor. Dinamik WARP 2.0 üst kısım daha fazla nefes alabilirlik sunuyor ve hafiflikten ödün vermeden ayağı sarmaya yardımcı oluyor. Kritik önem taşıyan Flow köpük ise daha hafif ve her zeminde daha akıcı bir koşu performansı sunuyor. Flow Velocity Elite’in TPE iç tabanlığı ayakkabının dayanıklılığını artırırken her adıma enerji katıyor. 

under armour

Under Armour, en iyi ayakkabıyı yaratma arayışında sürekli yeni iyileştirmeler yapıyor. Bu yüzden köpük yoğunluğu ve katmanlarından malzeme seçimine kadar her faktör, titiz çalışmalar sonucu belirleniyor. Doğru bağcık seçimi ve bağcık delikleri gibi detaylara bile büyük özen gösteriliyor; burada amaç yalnızca ayakkabıyı hafifletmek değil, aynı zamanda koşucunun dikkatinin dağılmasını önlemek ve sürtünmeyi en aza indirmek. Ayrıntılara gösterilen bu önem sayesinde Under Armour Flow Velocity Elite, koşucunun ayağına geçirdiği andan itibaren mükemmel uyum sağlıyor. 

Under Armour, tümüyle hız ve patlayıcı güç odaklı bir ayakkabı yarattığında, malzeme, logo ve renk gibi her tasarım bileşeninin de hareket ve hız hissi yaratması şart. Renk, bu denklemde özel bir yer tutuyor. Under Armour’ın sporculardan sık sık aldığı geri bildirimlerden biri de antrenman sırasında daha nötr veya soluk renklerin, adrenalin ve enerjinin zirve yaptığı yarış gününde ise daha cesur ve enerjik renklerin tercih edildiği yönünde. Antrenman günü renkleriyle yarış günü renkleri arasındaki bu ayrım, her şeyi ortaya koyma vaktinin geldiğini gösteren zihinsel bir “anahtar” görevi görüyor. 

Under Armour, sporculara en iyi performanslarını sergileyerek iyi bir sezonu unutulmaz bir sezona dönüştürmek için ihtiyaç duydukları çözümleri sağlamaktan gurur duyuyor. Bu sayede harika bir yarış, hayat değiştiren bir deneyime dönüşüyor.  

Profesyonel sporcuların hız anlayışlarını değiştirecek “Flow Velocity Elite”i satın almak için UA mobil uygulama,  www.underarmour.com.tr adresi veya mağazaları ziyaret edebilirsiniz. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu