AlışverişManşet

United Colors of Benetton: SS23

Benetton, yeni İlkbahar – Yaz 2023 kampanyasını ilgi çekici meyve silüetleri ile tanıttı.

Tüm kimlik ve karakterleri kapsayan DNA’sı ile United Colors, SS’23 koleksiyonunda perspektifini oyun, kimlik, gerçekçilik ve kurgu temalarına çeviriyor.

Yeni kampanyasıyla marka, kreatif direktör Andrea Incontri tarafından tasarlanan İlkbahar Yaz 2023 koleksiyonunda canlılığı ve renkleri gösteren, meyvelerin ve şeritlerin ön planda olduğu tasarımlarla yeniliği kutluyor.

benetton

Marka mirasında yer alan stil kodlarını ve moda odaklı bakış açısını pekiştirmek için, bir önceki kampanyanın arkasındaki yaratıcı ekibi ile tekrar bir araya geldi.

Koleksiyonun ana temasını oluşturan markanın ikonik renkleri ve eğlenceli tasarımları, dinamizmin eşlik ettiği bir çekimle taçlandırıldı.

Yeni sezon, markanın çeşitlilik anlayışını kutlayan, herkesin kendi tarzını yansıtan bir evren yaratıyor. 2023 İlkbahar Yaz sezonu için: https://tr.benetton.com

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu