AlışverişManşet

Unknow Brand Koleksiyonu IKONIK Store’da!

Mücevher kodlarına tasarımlarıyla meydan okuyan Unknow Brand; “Love Affair ve Bind Me” ürünlerinden oluşan koleksiyonunu Türkiye’de ilk kez IKONIK Store’da satışa sunuyor.

Sokak kültürünü lüks tasarımlarla buluşturarak mücevher dünyasına giriş yapan Unknow Brand, kişiye özel tasarımlarının yanı sıra basketbol ve futbol oyuncularına tasarladığı şampinyonluk yüzükleri ile de fark yaratıyor.

Üretim atölyeleri Lyon’da bulunan Fransız mücevher markası Unknow Brand; yenilikçi tasarım anlayışını sıradışı ürünleriyle buluşturarak mücevher dünyasına yeni bir soluk getiriyor. 

“Love Affair ve Bind Me” koleksiyonunu ilk kez IKONIK Store’da paylaşacak olan Unknow Brand,   iddialı tasarımlarıyla, mücevher severlerle buluşuyor. 

IKONIK Store

Kırılmaz Bağların Koleksiyonu Love Affair 

Kırılmaz bağların hissiyatını tasarımın özgünlüğü ile ifade eden “Love Affair” koleksiyonu farklı renk çeşitleriyle kişiye özel tasarım şıklığı sunuyor.

Bağların Temsili Koleksiyonu Bind Me 

Aşk, dostluk/arkadaşlık, aile ve aidiyet duygularından hareketle tasarlanan “Bind Me” koleksiyonu insanları birleştiren güçlü bağları simgeliyor. 

Ünlü ‘Serflex’ kolyesinin kıvrımlarını, bağlanmanın zamansız sembolü olarak gören “Bind Me”,  aşk konseptiyle ön plana çıkıyor.

Unknow Brand’in fark yaratan tasarımlarına ve koleksiyonlarına Akmerkez; IKONIK Store Mağazası’ndan ya da ikonikstore.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu