ManşetAlışverişModa

Vakko: Erkek İlkbahar – Yaz Koleksiyonu

Çağdaş ve dinamik tasarımların öne çıktığı Vakko Erkek 2023 İlkbahar Yaz Erkek koleksiyonu yaşamın her anında bir keşif duygusunun izini sürüyor.

İyi dikiş ve değerli kumaş vizyonunu yeni sezonun güçlü, zevkli ve dinamik stilleriyle buluşturan Vakko, İlkbahar Yaz erkek tasarımlarında ‘Voyage, Voyage’ temasıyla bir keşif hikayesini moda sahnesine taşıyor. Vakko’nun keşfetme tutkusunu takip ederek oluşturduğu sezon; yeni ufuklar keşfederken beraberinde gelen olasılıklar ise sonsuz ilham yaratıyor. Kampanya, iki önemli İsveçli sanatçı Anders Zorn ve Sven Nykvist’in gözünden; yolculuğun özünü, ışık ve gölgenin oyununda arıyor. Sezon, dinamik ve zamansız görünümleriyle an’a eşlik ediyor. 

Vakko İlkbahar Yaz Erkek Koleksiyonu, Üç Farklı Karakteri Buluşturuyor

Alışılmışın dışında detaylarla yeniliği yansıtan erkek koleksiyonu, Vakko şıklığını kaliteden ödün vermeden ve ayrıcalıklı bir duruşla taşıyor. İlkbahar Yaz Erkek koleksiyonu, Luxury Casual, Active ve Business olarak üç farklı çizgide konumlanıyor. Kruvaze ceketler, keten, koton, keten-koton, ipek gibi kumaş detaylar İlkbahar Yaz 2023 Erkek koleksiyonunun en gözde detayları arasında bulunuyor.

vakko

İpek ve jarse ceketler yaz modasına hafiflik katarken, farklı dokuları ile dikkat çekerek sezonun enerjisini hissettiriyor. Ceket ve bermudalarda da kullanılan özel bir dokuma tekniği ile üretilen ve seer sucker olarak adlandırılan ince, büzgülü ve pamuk gofre kumaşlar, alışılmışın dışında kırışık yapılı görünümü ile koleksiyonda öne çıkıyor. Özel olarak üretilen teknik kumaş ile tasarlanmış takım elbiseler ise sezonun yenilikleri arasında yer alıyor. 

Üstün el işçiliği ve kumaş kalitesi artırılmış örneklerin bulunduğu koleksiyonda öne çıkan detaylar arasında yer alan; ‘work jacket’ akımının en özel örnekleri olan gömlek ve ceketler ise çizgili modasının en çarpıcı örnekleri arasında sunuluyor. Triko, t-shirt, ceket, takım elbise gibi tasarımların tümünde çizgi detayı cezbedici bir şekilde kendini gösteriyor. Sezonu tanımlayan renkler arasında ise gökyüzü mavisi, pudra pembe, bej, ekru, gri ve çağla yeşili yer alıyor.

Vakko İlkbahar Yaz 2023 Erkek koleksiyonu tüm mağazalarda ve Vakko Online Shop’ta satışa sunuluyor. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu