AlışverişManşet

Vakko Mare: Doğanın Renkleri

Yaz modasının güçlü temsilcisi Vakko Mare, İlkbahar Yaz 2023 koleksiyonunda ilhamını doğadan alan tasarımları ve renklerini bikini, mayo ve pareolarla buluşturuyor.

Vakko Mare, yeni koleksiyonu ile yaz tutkusunun modadaki yansıması olmaya devam ediyor.

İlkbahar Yaz 2023 sezonunda bir keşif hikayesi sunan marka, doğadan ilham alan tonları, birbirinden farklı tasarımları ve kumaş kalitesi ile sahilde özgürlüğün temsilcisi oluyor. Feminen görünümden göz alıcı aksesuarlara uzanan yeni koleksiyonuyla; plaj modasının öncüsü olmaya devam ediyor.  

Tasarımlarında tropik desenleri doğal ve canlı renklerle buluşturan marka; bohem ve feminen bir görünümü özel tasarım aksesuar seçenekleri ile tamamlıyor. Bikini ve mayoların tamamlayıcısı olan pareolar ise yazın ikonik parçaları olarak plaj modasına yön veriyor. İlkbahar Yaz koleksiyonunun özel parçaları koyu mavi ve sıcak toprak tonları ile birlikte yaz boyunca doğanın bir parçası olma hissiyatını vadediyor. 

vakko mare

İthal markaların yanı sıra bu sezon, birbirinden çeşitli geniş ürün gamını Vakko Dostları ile buluşturuyor. Trendlerden ilham alan ve kaliteli kumaşlardan oluşan koleksiyon son moda renk ve desenleriyle 23 yaz sezonunun gözde tasarımlarına yer veriyor.

2023 Yaz Koleksiyonu, 80’den farklı dünya markasına ev sahipliği yapıyor ve seçkin satış noktalarında Vakko Dost’ları ile buluşuyor.

Vakko Mare’nin eşsiz koleksiyonları Zorlu, Mandarin Oriental, Bodrum, Vakko Mare Bodrum Yalıkavak Marina, Vakko Mare Caresse Bodrum, Vakko Home & Mare Çeşme Marina, Vakko Home & Mare Göcek, Vakko Maxx Royal ve www.vakko.com’da moda tutkunlarıyla buluşuyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu