Cilt BakımıGüzellikManşet

Valmont Happy Mask İle Mutlu Bir Davet!

Dünyaca ünlü cilt bakımı markası Valmont‘un davetine moda, basın, cemiyet, iş ve sanat hayatından ilgi büyüktü.

Valmont, İsviçre Alp’lerinden aldığı ilhamla geliştirilen Prime Renewing Pack’in 40. yılını “Happy Mask” adıyla, Four Seasons Hotel Bosphorus’ta gerçekleştirdiği büyüleyici bir lansmanla kutladı.

Valmont Happy Mask 40. Yıl Lansmanı’nda davetin en sahipliğini üstlenen 4A Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çelikkol ve Marka Müdürü Özge Yılmazer Can, Happy Mask’i tanıtan ilham verici konuşmalarıyla, markanın yolculuğunu ve gelecek vizyonunu anlattılar.

Davetliler, özenle hazırlanmış ikramlar eşliğinde keyifli sohbetler gerçekleştirirken, DJ Çetin Pınarlı’nın performansıyla dans ettiler. Davetliler uygulanan ışıltılı mutlu makyaj ile kendilerini özel hissederken keyifli bir makyaj deneyimi de yaşadılar. Davetin en göze çarpan detaylarında biri de özel tasarımla yapılan iki buçuk metre boyundaki pastaydı. Davetliler pastayla fotoğraf çekilmek için uzun sıralar oluşturdular.

Moda, basın, cemiyet, iş ve sanat dünyasından ünlü isimlerin katıldığı davete; Alegra Levi, Serap Sarı, Tuğçe Peksayar, Nalan Aksoy, Elif Eren, Arzu Kunt, Özlem Güsar, Batya Kedubi, Kadriye Olgar, Aslı Saçar, Zeynep Fıratoglu, Seçkin Piriler, Raffi Antik, Volkan Karataş Göksu Öngören Özgür ve Mario Jardel gibi ünlü isimler katılım sağladı.

#Valmont #40thBirthdayHappyMask

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu