Cilt BakımıAlışverişGüzellikManşet

Valmont: Lumicream

‘Valmont mu kullanmış?’ ‘Harika görünüyor, ışıl ışıl parlıyor!’ veya ‘Yorgun görünüyor, bir sorunu olmalı.‘ Bir izlenim oluşturmak için sadece bir saniye yeterlidir. Ten rengi, yüzümüzün tuvalinden çok daha fazlasıdır: sağlığımızı ve enerji seviyemizi yansıtır.

İş toplantıları, yoğun bir aile hayatı ve tüm uykusuz geceler arasında koşuştururken, cildin taze kalması için yardıma ihtiyacı vardır. Doğru bir rutin artık kaçınılmazdır: çılgın bir yaşam tarzını ve ara sıra telafi eder.

Valmont Luminosity parlak, göz kamaştırıcı bir cilt için sade, kullanımı kolay ve kesinlikle modern bir ürün grubudur. Bu mucize bakımlar cildi daha önce hiç olmadığı kadar pürüzsüzleştirir, mükemmel bir ışıltı için ışığın yayılmasını artırır. Güzelliği, taze ve ferahlatıcı bir his ile yaşatır, Valmont Luminosity formülleri, İsviçre’nin sunduğu Alp Doğasının en iyisini içerir.

Işığa Kavuşun!

Bir buket ışıltı!

İsviçre’nin Alp Doğasının en iyisi olan İsviçre Bitki Kompleksi: çeşitli irtifalarda yetişen yedi bitkiden oluşur, olağanüstü güç sağlayan oldukça yeşil bir armağan.

800 ila 1.5 metre arasında değişen mükemmel korunmuş araziler, temiz dağ havası ve bozulmamış buzul kaynak suyu, bu bitkilerin gelişmesi ve yüksek miktarda aktif bileşen geliştirmesi için ideal koşulları sunar. Her şey, bu canlı herbaryumun cilde tam bir parlaklık sağlaması için düzenlenmiştir. Organik ve sürdürülebilir tarım uygulamaları ile yetiştirilen İsviçre Bitki Kompleksi: gerçek bir parlaklık mucizesidir.

Beyaz Dut: Işığın Kökleri

Japon kadınlarının kusursuz teninin ardındaki atalardan kalma sır olan beyaz dut, antik çağlardan beri eşsiz etkinliği sayesinde ödüllendirilmiştir. Parlaklık için iki tür beyaz dut özü seçilmiştir. Geleneksel olarak yetiştirilen toprak bazlı köklerin özü, cildi yeni keşfedilen saflıkla doldururken, aeroponik olarak yetiştirilen köklerin özü, arzu edilen aktif bileşenleri daha fazla etki ve daha yüksek konsantrasyonda sunar.

valmont

Sadece bir örnek vermek gerekirse, bu asılı kökler %2.000 daha fazla flavonoid içerir. Bu son derece zengin öz, cildi pürüzsüzleştirerek ışığı mükemmel şekilde yansıtmasını sağlar.

Aeroponik Nedir?

Bitkiler kökleri bir tabağa daldırılmış halde toprağın bir metre yukarısına asılır. İnce bir sis onlara, aşıların arkasındaki mekanizmaya benzer şekilde, saldırganlar tarafından üretilen ve bitkilerin savunmasını uyarmaya yarayan bileşikler olan elisitörlerle birlikte gerekli besinleri getirir. Bu yetiştirme modu ile 1000 kata kadar daha fazla!

Narin dokusuna aldanmayın!

LumiSence etkinliğin en somut halidir. Serum suyu olarak formüle edilen bu günlük bakım, ışık merkezli uzmanlığa dayalıdır. Görünür gözeneklerin sayısı üzerinde mutlak bir hassasiyetle hareket eder ve cildin ışıltısının ardındaki doğal mekanizmaları canlandırır.

Sır nedir? İsviçre Bitki Kompleksi, beyaz dut özleri, bir gözenek sıkılaştırıcı konsantresi ve Valmont’un yıldız bileşeni Triple DNA’nın mükemmel kombinasyonu. Gerçek bir mucize bakım!

Valmont Lumicream Anında Sağlıklı Görünüm

İkinci bir cilt gibi saran gerçek bir cilt güzelleştirme kremi Lumicream, her yüzü güzelleştirir. Yumuşak odaklı pigmentleri sayesinde ince bir sedef parlaklığına sahip olan bu krem, cildi anında parlaklık ile doldururken, güçlü bileşenleri sihrini derinlemesine işler. İsviçre Bitki Kompleksinin ve beyaz dutun etkileri, cilde enerji vermek için ginseng kökü tarafından artırılır.

Valmont Lumicream

Her gün güzelleştirici bir etki sunan ikinci bir cilt gibi kaplayan krem. Bu yüz kremi, ışığın mükemmel bir şekilde dağılması için cildi derinlemesine güçlendirir.

Tanım

Anında sağlıklı parlayan krem!

Kim İçin?

Tüm cilt tipleri, özellikle pürüzlü, karma ve yağlı ciltler için.

Kullanım Talimatı

Sabah ve/veya akşam, LumineScence serumdan sonra yüze ve boyuna birkaç pompa uygulayın.

Aktif İçerikler

İsviçre Bitki Kompleksi: Yüksek rakımda organik olarak yetiştirilen 7 dağ bitkisinin kokteyli. Cildi en iyi aydınlıkta tutar. Üçlü DNA: Kendi ağırlığının 10 katını suda tutan benzersiz bir nemlendirici. Tüm hücre fonksiyonlarını uyaran son teknoloji anti-age molekülü.

Beyaz Dut Kökü (öğütülmüş): Sarı matlığı giderir.

Beyaz Dut Kökü (hava): Cilt pürüzlerini azaltır.

Ginseng: Hücresel fonksiyonları artırır.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu