GenelManşet

Valmont “Prime Renewing Pack Happy Mask”in 40 Yaşını Kutlamaya Hazırlanıyor!

Lüksü ve etkili cilt bakımı bir araya getiren Valmont, uzun yıllardır cilt bakımına getirdiği yenilikçi çözümlerle deneyimle, kullanıcılarına benzersiz bir cilt bakımı deneyimi sunmaya devam ediyor.

Dünyaca ünlü cilt bakımı markası Valmont, İsviçre Alp’lerinden aldığı ilhamla geliştirilen Prime Renewing Pack’in 40 yılını “Happy Mask” ismiyle 75 ml’lik özel bir kavanozda “Anniversary Edition” kutlamaya hazırlanıyor!

valmont 2

“Happy Mask” 40 Yılına özel Didier Guillon’un imzasını taşıyan sanatsal gülen yüz ifadesinin renkli ve neşeli bir tasarımla ve Valmont’un yorumuyla donatılan 75 ml’lik özel bir kavanozda “Anniversary sunulacak.

Valmont CEO’su Sophie Van Guillon “Prime Renewing Pack cildin en iyi dostudur.” diyor. “Çok mutlu bir cilt için, kalın ve ince, her yıl yanınızda kalan, güzelliği koruyan ve geliştiren sadık bir yol arkadaşı… Mutlu bir cilt her zaman, mutlu, gülümseyen yüzler yaratır!”

“Happy Mask”, kullanıcılarına anında daha genç, parlak ve canlı bir cilt vadediyor.

Dermatologlar tarafından özel olarak geliştirilmiş formülüyle, “Happy Mask” ciltteki stres ve yorgunluğu gidermeye yardımcı olurken, cildi rahatlatıyor ve derinlemesine nemlendirme sağlıyor. Yaşlanma belirtileriyle ve kırışıklık çizgileriyle mücadele ediyor ve cilde onarım sağlıyor. Yağ içermeyen ince ve kremsi dokusu ile ciltte hafif ve ipeksi bir his bırakıyor.

Valmont Prime Renewing Pack Happy Mask Nasıl Kullanılır?

  • Günlük, anında dengeleme tedavisi için: Sabahları yüzünüze ve boynunuza ince bir tabaka halinde uygulayın, 3 ile 5 dakika bekletin. Ürünün fazlasını yumuşak ve nemli bir bezle silin.
  • Günlük, Aşamalı düzenleyici bir tedavi: Sabahları yüzünüze ve boynunuza küçük bir miktar da uygulayın ve ürünü hafifçe yüzünüzde ovalayın. Sonrasında gündüz kremiyle cilt bakımına devam edin.
  • Zaman zaman, Hızlı bir yenilenme için: Yüzünüze ve boynunuza kalın bir tabaka halinde uygulayın. 20 dakika bekletin ve sonra fazlalığı yumuşak ve nemli bir bezle çıkarmadan önce kısa bir yüz masajı yapın.

Valmont ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu