Cilt BakımıAlışverişGüzellikManşet

Valmont l’Elixir des Glaciers Essence of Bees ile Arıcılığın Besleyici Hazinesini Keşfedin

Valmont l’Elixir des Glaciers, arıcılık ve bilimsel üstünlüğün bir araya geldiği yeni bir seri olan “Essence of Bees” ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu seri, bal, propolis ve arı sütünü bir araya getirerek benzersiz bir kompleks oluşturuyor ve cilt bakımında bir devrim niteliğinde.

valmont

Valmont l’Elixir des Glaciers, İsviçreli arıcılar ve değerli deneyime sahip uzmanlarla işbirliği yaparak bu benzersiz kompleksi oluşturdu. Bu seri, özellikle kuru ciltler için mükemmel bir bakım sunuyor ve arıcılığın eşsiz dünyasının cilt bakımına katkısını yansıtıyor.

İşte Essence of Bees serisinin bileşenleri:

  • Bal: Modern tıp babası Hipokrat tarafından cilt için güçlü bir nemlendirici ve onarıcı bakım olarak kabul edilir.
  • Propolis: Aristoteles tarafından “cilt hastalıklarına çare” olarak adlandırılan propolis, temizleyici özellikleriyle dikkat çeker.
  • Arı Sütü: Kovandan elde edilen en değerli ürünlerden biri olan arı sütü, Antik Yunan’da ölümsüzlük nektarı “ambrosia”nın bir bileşeni olarak bilinir ve yenileyici bir balsam olarak kullanılır.

Valmont l’Elixir des Glaciers: Essence of Bees Ürünleri

Bu serinin ürünleri, cilt bakımında arıcılığın besleyici hazinesini sunuyor. İşte bu gelişmiş bakım ürünlerinin göz alıcı seçenekleri:

Resim1

HUILE MAJESTUEUSE

Besleyici Yüz Yağı

%97’si doğal içeriklerden oluşan türünün tek örneği olan saf bir yağ, cennet gibi uygulaması ve rekor penetrasyonu ile cilt ile birleşerek kovandan çok sayıda Omega ve cennetimsi dokuları serbest bırakır. Bu olağanüstü bileşenler sayesinde canlanan cilt dönüşüm geçirmiş gibi görünür: beslenmiş, yenilenmiş, daha esnek, gözle görülür şekilde ışıltılı.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı : 14.400 TL

Resim2

CRÈME DE MASQUE MAJESTUEUSE 

Besleyici Yüz Bakımı

Bu güzellik kremi, kovandan gelen enfes içeriklerle cildi besleyerek eşsiz bir duyusal deneyim sunar. Günlük krem veya ara sıra maske olarak kullanılan bu bakım, yeni çok amaçlı kullanım şekliyle geliştirilmiş olup, günden güne olağanüstü yumuşak, beslenmiş, pürüzsüz ve yenilenmiş bir cilt ortaya çıkarır.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı : 14.700 TL

Resim3

SÉRUM MAJESTUEUX VOS YEUX”

Göz kapağı toparlayıcı serum

Bu serum, ince zarafetiyle dikkat çeken, olağanüstü satenimsi bir doku ile yeniden tasarlandı. Sérum Majestueux Vos Yeux gün geçtikçe sarkan göz kapaklarıyla görkemli bir şekilde mücadele eder. Göz çevresindeki cilt daha tonlanmış görünürken, bakışlar yeni keşfedilen gençlikle parıldar.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı : 13.350 TL

Valmont ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu