AlışverişManşetModa

Vans x IRENEISGOOD Koleksiyonu

Bireyselliği benimsemeye, cesaretlendirmeye ve yapılan her şeye renk ve neşe katmayı misyon edinen IRENEISGOOD markası ile iş birliği yapan Vans, yeni koleksiyonunu satışa sundu.

Irene Kim ile ortaklaşa geliştirilen bu koleksiyon, cesur baskıları ve renkli stiliyle Sneaks Up’ta satışta.

Orijinal aksiyon sporları markası ve yaratıcı ifadenin destekçisi Vans, 2018 yılında “dünyaya daha fazla sevgi ve cesaret getirme” misyonuyla kurulan IRENEISGOOD markasıyla güçlerini birleştirdi.

Kökleri, pozitifliğin gücüyle bireyselliği bulmaya ve kendini ifade edebilmeye dayanan iş birliğinin koleksiyonunda iki ana ayakkabı stilinin yanı sıra, IRENEISGOOD anlayışını yansıtan cesur desenler ve eğlenceli siluetlere sahip tekstil ürünleri de yer alıyor.

vans

En yeni koleksiyonu IRENEISGOOD modellerini ve çok daha fazlasını keşfetmek için Sneaks Up mağazalarını veya www.sneaksup.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu