ŞehirdeGenelManşet

Şehir Hatları’nın Vapur Kafe’si Kahve Festivali’nde!

İstanbul’un simgelerinden biri haline gelen Şehir Hatları, Vapur Kafe’si ile İstanbullu kahve tutkunlarını büyüleyen bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Bu özel mekan, vapur bacalarını andıran tasarımıyla İstanbul Coffee Festival (ICF) için özel bir stantla Tersane İstanbul’da yerini alacak.

1694693371 Vapur Kafe Kahve Festivali

14-17 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan İstanbul Coffee Festival, kahve meraklıları için büyülü bir dünyanın kapılarını aralıyor. Şehir Hatları’nın Vapur Kafe’si de bu büyük etkinlikte unutulmaz bir deneyim sunmak için hazır.

Festival ziyaretçileri, Vapur Kafe’nin özenle hazırlanan kahve çekirdeklerinden öğütülen lezzetli kahvelerini, ilginç ve etkileyici vapur bacası tasarımı altında deneme fırsatı bulacaklar. Kahveseverler için kaçırılmayacak bir deneyim olacak bu.

Ayrıca, Şehir Hatları da İstanbul Coffee Festival kapsamında kahve tutkunları için ek seferler düzenleyecek. 14-15-16-17 Eylül tarihlerinde Üsküdar-Eyüp, Beşiktaş-Eyüp ve Kadıköy-Eyüp hatlarında ek seferler düzenlenerek festival ziyaretçilerine kolay ulaşım imkanı sağlanacak. Bu ek seferlerle ilgili ayrıntılı bilgilere Şehir Hatları‘nın resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden erişilebilecek.

Festivali deniz yoluyla gezmek isteyen katılımcılar için İBB Deniz Taksi uygulaması da harika bir seçenek sunuyor. Kısa bir süre önce eklenen “paylaşımlı yolculuk” özelliği ile aynı rotayı tercih eden yolcuları bir araya getiren deniz taksiler, festival ziyaretçilerine ulaşım konusunda büyük kolaylık sağlıyor. Kullanıcılar, uygulama üzerinden güzergah, tarih ve saat seçimi yaparak “paylaşımlı yolculuk” tercih edebiliyorlar. Bu sayede daha önce paylaşıma açılmış olan yolculukları görüntüleyebilir, bu yolculuklara katılabilir veya kendi yolculuklarını başkalarının paylaşımına açabilirler.

İstanbul Coffee Festival’i bu yıl Şehir Hatları’nın Vapur Kafe’si ile daha da özel hale geliyor. Deniz manzarası ve enfes kahvelerle unutulmaz bir deneyim yaşamak isteyen herkesi 14-17 Eylül tarihlerinde Tersane İstanbul’a bekliyoruz. Kahve ve deniz tutkunları için bu festival kaçırılmaması gereken bir fırsat!

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu