TeknolojiManşetSaç Bakımı

Ventoso X1

Yeni nesil saç kurutma makinesi Ventoso X1, tasarımı ve teknik özellikleriyle dikkat çekiyor.

1800 Watt gücünün yanı sıra BLDC olarak adlandırılan kömürsüz dijital motorun sağladığı hafiflik ve otomatik temizleme özelliği Ventoso X1 ‘i diğer cihazlardan ayıran başlıca özellikleri.

Manyetik difüzör ve manyetik ağızlığı ile özel kutusunda sunulan Ventoso X1, kısa zamanda markanın ‘en iyi kuaförlerin tercihi’ sloganını destekler şekilde premium kuaför salonlarında ve e-ticaret sitelerinde yerini aldı.

Soğuk hava ve otomatik temizleme için kullanılan düğmeye cihaz kapalıyken 3 sn basılması durumunda cihaz ters hava üfleyerek 10 sn boyunca otomatik temizleme gerçekleştiriyor ve süreyi led göstergeden izleme olanağı sağlıyor.

Elektriklenme, kabarma karşıtı iyon özelliğini de sunan Ventoso X1, dakikada 21.000 (RPM) kez dönen hafif dijital motoruyla geleneksel saç kurutma makinelerine oranla daha sessiz. 69,6 gram motor ağırlığı Ventoso X1’in kablosuz ağırlığının 360 grama ulaşmasını sağlarken 3 hız ve 60° – 80° – 100° – 120°C ısı ayarları saçın özelliğine göre seçilebiliyor.

Ventoso X1’e markanın kendi sitesinden ve yine markanın Hepsiburada, Trendyol ve Amazon ‘daki mağazalarının yanı sıra DEMO ZONE etiketi bulunan seçkin kuaför salonlarından ulaşma imkanı bulunuyor.

ventoso x1 demo zone

Erkan Güzel fotoğrafı

Erkan Güzel

Ankara Üniversitesi D.T.C.F Sinoloji bölümünden mezun oldu. Shanghai Fudan Üniversitesinde tamamladığı yüksek lisansının ardından uzun yıllar yurtiçinde ve yurtdışında yerel ve global markalar için pazarlama bölümlerinde görevler üstlendi.Estetica Dergisi, hairist.com.tr ve Güzelliğin Peşinde Gazetesi ile güzelliğin peşinde.Ortaokul yıllarından bu yana sevdiği yayıncılığa 'iyilik güzelliktir' sloganıyla devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu