Cilt BakımıAlışverişGüzellik

Vichy Liftactiv’den Yeni Güçlü İkili

Vichy’nin yaşlanma karşıtı bakımdaki güçlü serisi Liftactiv’in iki yeni serumu Liftactiv %15 Saf C Vitamini Aydınlatıcı Antioksidan Serum ve Liftactiv Saf Retinol Derin Kırışıklık Karşıtı Serum, dermatologların yaşlanma karşıtı bakımda güçlü etki için en çok reçetelediği rutinlerden biri olarak görülüyor.

Liftactiv Saf C Vitamini Serum, %15 saf C vitamini içeren formülüyle daha aydınlık görünen bir cilt için antioksidan cilt savunmasını güçlendiriyor. Liftactiv Saf Retinol Derin Kırışıklık Karşıtı Serum ise formülündeki %0,2 saf retinol ve %1 probiyotik türevleri ile hücre yenilenmesini desteklerken derin kırışıklıklar dahil tüm kırışıklık görünümünü azaltıyor.

Cildimiz her gün oksidatif strese sebep olabilecek serbest radikallerin ortaya çıkmasıyla kirlilik ve UV ışınları gibi dış etkenlere maruz kalıyor. Buna bir de cildin doğal yaşlanması eklenince ciltte kırışıklıklar, ince çizgiler ve solgun görünüm ortaya çıkabiliyor. Bu soruna karşı koyabilmenin yolu, antioksidan serumları günlük olarak uygulamaktan geçiyor. 

Vichy Antioksidan Kompleksi Liftactiv Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum 

Vichy, güçlü Liftactiv serumların son üyesi yeni Liftactiv Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum ile sadece 10 günde daha aydınlık bir cilt görünümü sağlıyor. Liftactiv Saf C Vitamini Serum cilt dokusunun görünümünü pürüzsüzleştiriyor, ince çizgilerin ve yorgunluk belirtilerinin görünümünü azaltıyor.

%15 saf C vitamini, E vitamini, çam polifenolleri ve saf hyalüronik asit içeren dermatolojik standartta formüle sahip, klinik olarak kanıtlanmış etkiye sahip serum; daha parlak ve sağlıklı görünen bir cilt için serbest radikallere karşı antioksidan. Liftactiv %15 Saf C Vitamini Serum’u deneyenlerin %100’ünde daha aydınlık bir cilt görünümü gözlendi.

vichy

Cilde hızla nüfuz eden sulu dokuya sahip serum, yağlı ve yapışkan olmayan bir his sağlıyor, parlama yapmıyor. Parfüm içermeyen hipoalerjenik formülüyle Liftactiv %15 Saf C Vitamini Serum, tüm cilt tiplerinde kullanılabiliyor. 

Dermatologların en çok reçetelediği rutin ikililerinden: C vitamini ve retinol

C vitamini ve retinol içeriklerinin aynı rutinde kullanımıyla dermatologların yaşlanma karşıtı bakımda altın standart olarak adlandırdığı bakıma ulaşabilirsiniz.

Her sabah temiz ve kuru cilde, göz çevresinden kaçınarak yüzün her yerine birkaç damla Vichy Liftactiv Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum’u uygulayabilirsiniz. UV ışınlarının neden olduğu serbest radikallere karşı etkili bir şekilde savaşmak için SPF günlük bakım uygulamayı unutmayın. Kırışıklık karşıtı cilt bakım rutininizi tamamlamak için serumunuzdan sonra Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Kremi ve ardından UV Age Daily Yüz Güneş Kremi uygulayabilirsiniz. Akşam rutininde ise derin kırışıklık karşıtı etki için Liftactiv Saf Retinol Derin Kırışıklık Karşıtı Serum ve serum sonrası nemlendirme için Collagen Specialist’i kullanabilirsiniz. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu