SorumlulukGenelManşet

Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Zirvesi“Sürdürülebilir Geleceğe Yenilikçi Adımlar” Temasıyla Gerçekleşiyor!

Watsons, “Sürdürülebilir Geleceğe Yenilikçi Adımlar” temasıyla düzenlenen Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Zirvesi’nde öncü ve yenilikçi adımlarını paylaşıyor. Bu etkinlik, sürdürülebilirlik konusunda farkındalık yaratmak, çevreye daha az zarar veren iş uygulamalarını teşvik etmek ve sürdürülebilir bir gelecek için inovasyona vurgu yapmak amacıyla düzenleniyor.

1695194483 Watsons Zirve

Watsons, Türkiye’de güzellik ve bakım kategorisinde sürdürülebilirliği benimseyen ilk perakende markası olarak önemli bir adım atmıştır. Boğaziçi Üniversitesi İnovasyon ve Rekabet Odaklı Kalkınma Çalışmaları Uygulama & Araştırma Merkezi ile Galatasaray Üniversitesi Girişimcilik & Yenilikçilik Merkezi ile iş birliği yaparak Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Zirvesi’ni düzenlemiştir. Bu zirve, sürdürülebilirlik alanında uzman isimleri, akademisyenleri ve sektör profesyonellerini bir araya getirerek sürdürülebilirlik konusunda farkındalık yaratmayı, bilgi paylaşımını ve iş birliğini teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Watsons, sürdürülebilirlik konusunda perakende ve kozmetik sektörüne öncülük etme vizyonuyla ilk kez düzenleyeceği etkinlik, 19 – 20 Ekim tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de ücretsiz olarak düzenlenecek.

Zirve, perakende, enerji, teknoloji, gıda, ulaşım ve birçok sektörden değerli katılımcıları, sürdürülebilirlik konusunda uzmanlaşmak isteyen genç profesyonelleri ve üniversite öğrencilerini “Sürdürülebilir Geleceğe Yenilikçi Adımlar” temasıyla bir araya getirecek.

Zirvenin Platin sponsorları Nivea ve The Purest Solutions, Altın sponsorları TAV, Erka Group, Coca Cola, Creavit ve Doxa, Destek sponsorları ise P&G, Unilever ve Juan Valdez olarak yer alacak. Ayrıca zirvenin iş birliği paydaşları Tübider ve Türkiye İnovasyon Hareketi olacak.

Zirve Katılımı: 19-20 Ekim 2023 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de gerçekleşecek zirve katılımı için https://www.sisummit.com.tr/tr/katilim/zirve üzerinden ücretsiz olarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Watsons’ın bu zirvesi, sürdürülebilirlik ve inovasyon konularında farkındalık yaratmayı, bilgi paylaşımını teşvik etmeyi ve iş birliğini teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Sürdürülebilirlik, günümüzün ve geleceğin en önemli konularından biri olduğu için bu tür etkinlikler sektörler arası iş birliğini ve sürdürülebilir uygulamaların yaygınlaşmasını desteklemektedir.

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu