El ve Ayak BakımıGüzellikManşet

Watsons’ın Unfilter Beauty Ojeleri, CGI Teknolojisiyle İstanbul Boğazı’nda!

Türkiye’nin sevilen kişisel bakım ve güzellik markası Watsons,kısa sürede Watsons’ın en sevilen oje markası olan Unfilter Beauty’nin başarısını İstanbul boğazında gerçekleştirdiğiCGI reklamı ile kutladı.

Türkiye’nin önde gelen kişisel bakım ve güzellik markası Watsons, Unfilter Beauty ojelerinin büyük başarısını etkileyici bir reklam kampanyasıyla kutladı. Marka, en sevilen ürünlerinden biri olan renkli Unfilter Beauty ojelerini kullanan Watsons minibüsünü, bilgisayar tabanlı görselleştirme teknolojisi CGI (Computer Generated Imagery) ile İstanbul Boğazı’nda yüzdürerek dikkat çekici bir etki yarattı.

Watsons unfilter beauty

Watsons, CGI reklam kampanyası ile Unfilter Beauty ojelerinin popülerliğini ve markanın hızla elde ettiği başarıyı vurgulayarak, bu özel anı müşterileriyle paylaşmanın mutluluğunu yaşadı. Watsons Türkiye Ticaret ve Pazarlama Direktörü Cem Demiröz, iletişim stratejilerini CGI, yapay zeka ve 3D görsellerle zenginleştirdiklerini belirtti. Ayrıca, Watsons’un güzellik ve kişisel bakım alanında deneyim odaklı bir marka olarak konumlandığını ve müşterilere farklı deneyimler sunduklarını vurguladı.

Cem Demiröz, 2023 yılında tanıtılan Unfilter Beauty oje markasının kısa sürede büyük başarı elde etmesini, markanın müşterileriyle buluşturdukları özel bir deneyimle kutlamak istediklerini ifade etti. CGI teknolojisi kullanarak WBus’un İstanbul Boğazı’nda Unfilter Beauty ojeleriyle yüzdürülmesiyle gerçekleşen reklam kampanyasının, müşterilere keyifli anlar yaşatmayı amaçladığını belirtti.

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu