Saç BakımıAlışverişGüzellikManşet

We Are Paradoxx: Growth Serisi

Saç yoğunluğunu ve uzunluğunu arttırma hedefiyle geliştirilen We Are Paradoxx Growth serisi, dökülmeyi önlerken yeni saç oluşumunu destekliyor.

Tescilli Trioplexx Teknolojisi ile güçlendirilen We Are Paradoxx Growth serisi, saç bağlarını güçlendirmek için kafa derisini ve saç köklerini uyarıyor. Sağlıklı saç oluşumunu destekleyen seri kırılmayı azaltıyor ve saçları dolgunlaştırıyor.

We Are Paradoxx Growth Thickening Shampoo

we are paradoxx

Hacimli ve dolgun bir görünüm yaratan Growth Thickening Shampoo, saçların sağlıklı uzaması için en uygun koşulları sağlarayarak derinlemesine temizliyor ve saç derisini besliyor. Saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olmak için biyotin, kafein ve ginseng karışımının yanı sıra vitamin ve yağ asitleri içeriyor. Formülündeki Argan yağı, saçı nemlendirirken biberiye yağı saç derisini yatıştırıyor.

We Are Paradoxx Growth Thickening Conditioner

we are paradoxx

Seyrek ve zayıf saçları besleyen Growth Thickening Conditioner, besleyici formülü ile saç tellerini güçlendirmeye yardımcı olurken saçların daha dolgun görünmesini sağlıyor. Biotin, İrlanda atkuyruğu bitki özü, vegan keratin, hiyalüronik asit, hindistan cevizi yağı ve okaliptüs ile formüle edilen saç kremi, saç gövdesini kaplıyor, besliyor ve oluşabilecek hasarı önlüyor.

We Are Paradoxx Growth Advanced Scalp Serum

we are paradoxx

Kafein, vegan keratin, biotin ve at kuyruğu özü gibi uyarıcı özlerle güçlendirilmiş Growth Advanced Scalp Serum, saç kalınlığını %75’e kadar arttırırken tarama sonrası saç dökülmesini %50 oranında azaltıyor. Kırılmanın önüne geçen serum, saç tellerinin gücünü ve esnekliğini arttırıyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu